"ak69" uzsāk jaunu dienu ar jaunu singlu "Tik Vien"

Mārcis Pļaviņš, 31.05.2008., 16:53

Grupa "ak69" nodod klausītājiem savu jaunāko singlu ‘Tik Vien’, kurš ne tikai pārsteidz ar savu spēcīgo skanējumu, bet arī iezīmē grupas turpmāko virzību.

"Darbs pie šī singla aizņēma vairāk laika nekā plānojām, taču arī rezultāts ir daudz labāks nekā sākumā cerēts” atklāj grupas līderis – vokālists ar ģitāru rokās – Oskars: "Dziesma ļoti precīzi iezīmē mūsu jauno virzību – spēcīgas ģitāras, enerģija un milzīgs pašu prieks par paveikto”.
Grupa "ak69"
"Kādas sajūtas jums rodas, kad neiegūstat to, ko ļoti vēlaties?” jautā dziesmas teksta autors, grupas bundzinieks Mārcis, sniedzot arī savu atbildes versiju: "Sākumā meklē skaidrojumu, tad uznāk dusmas, varbūt pat naids, taču dienas beigās vienmēr saproti, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Tieši par to arī šī dziesma”.

"ak69" basģitārists Vadims dziesmu uzskata par sava veida jaunu sākumu: „Tā vien liekas, ka beidzot esam atraduši savu skanējumu un savu ceļu, kuram sekojot, neilgā laika periodā esam radījuši daudz jauna un laba materiāla. Savā ziņā sākam visu no jauna un pirmais rezultāts ir šis skaņdarbs, kurš priecē”.

Grupa šobrīd piedzīvo vairākas patīkamas pārmaiņas. Lai pilnveidotu kopējo skanējumu, padarītu mūziku un dzīvos priekšnesumus spēcīgākus, grupai pievienojies otrs ģitārists – Jānis. Kuru katru dienu arī sāks darboties grupas oficiālā mājas lapa.

"ak69" jaunais singls ierakstīts Tukumā, ierakstu studijā „Skaņu ateljē” pie grupas ilgtermiņa sadarbības partnera, skaņu inženiera K.Stafa, savukārt dziesmu miksējis un māsterējis Māris Priede.

Plašākai publikai grupa "ak69" kļuva zināma 2003.gadā ar savu pirmo radio singlu "Draugs" un tam sekojošo dziesmu "Meli", kuras paspēja paviesoties visu Latvijas reģionālo radiostaciju topu augšgalos. Tām sekoja tādi skaņdarbi kā "Man Vienalga", "Pietura", sadarbībā ar R.Gobziņu tapusī "Par Janu" un ziemassvētku singls "Mandarīns".

Jaunu singlu ir iespējams noklausīties šeit.

3 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
rxx, 01.06.2008. 14:59:44
Komentāra reitings: 1.407

Dziesma ar tādu pašu nosaukumu nebija arī artemija bandai? :D

carlos007, 01.06.2008. 18:59:16
Komentāra reitings: 5.851

Butter In Fly - Tikai vienu, mazliet lidzīgs jau ir, bet tāds pats nosaukums dziesmai nav.

bohemists, 02.10.2008. 13:12:01 (ip:78.84.85.123)
Komentāra reitings: 0

Dziesma ir super! Ideāli vārdi! Paldies puišiem! :) Visu cieņu!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


ienāktreģistrēties