"Ak69" prezentē Ziemassvētku singlu

Marcis Plavins, 13.11.2007., 20:52

Atraktīvais frīkroka trio "Ak69" sāk aktīvi gatavoties dāvināšanas svētkiem un ceturtdien, 15. novembrī priecēs Ventspils naktskluba "Kurzeme" apmeklētājus un visus klātesošos, prezentējot savu jauno Ziemassvētku singlu "Mandarīns".

Grupas "ak69" dalībnieki sagatavojuši Ziemassvētku dāvanu visiem radio klausītājiem un mūzikas mīļotājiem. Taču pirms jaunais singls "Mandarīns" nonāk radiostacijās, iespēja to dzirdēt pirmajiem tiks dota Ventspils naktskluba "Kurzeme" apmeklētājiem 15.novembra vakarā.

Studentu vakars kopā ar "ak69" ceturtdien sāksies ap plkst. 22.00 un vakara varoņi – grupa "ak69" uz skatuves dēļiem kāps ap pusnakti. Grupa "ak69"

Grupa "ak69" pastāv kopš 2002.gada janvāra, kad kādā klusā ziemas vakarā puiši pirmo reizi ievācās savā pirmajā mēģinājumu telpā. Bundzinieks, bruņojies ar bēbīšu gultiņas redelītēm rokās, piesēdās pie sava instrumenta, basģitārists, pārvarējis izbrīnu par divām trūkstošajām stīgām viņa ģitārai, sāka drebināt telpas stiklus un viens otra nervus.

Nepilnus 6 gadus ilgās pastāvēšanas laikā grupai ir izdevies paviesoties visu Latvijas radiostaciju topos un pat to virsotnēs ar tādiem skaņdarbiem kā "Draugs", "Meli", "Man Vienalga" un "Pietura". Bundzinieks pa šo laiku beidzot ir nopircis savas pirmās bungu vālītes.

Grupas vokālists Oskars par jauno singlu izsakās, ka "Ziemassvētki aizvien vairāk un vairāk kļūst par komerciāliem svētkiem un man tas neiet pie sirds. Tad nu ziniet – dziesma tāda jauka un mīļa ir tāpēc, lai glābtu pasauli un atgrieztu to pie sākotnējām vērtībām!"

Pasākuma apmeklētājiem būs lieliska iespēja pirmajiem novērtēt jauno singlu, jo ceļu pie radio klausītājiem tas uzsāks tikai nākamnedēļ. "Mandarīns" ierakstīts un apstrādāts Tukuma studijā "Skaņu Ateljē".

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties