12 Green Years

Krista Jansone, 11.03.2008., 15:12

21. martā, kultūras mezglā "Dirty Deal Cafe" notiks leģendāro Lietuvas ska celmlaužu - "Dr.Green" jubilejas koncerts.

"Dr. Green" (Lietuva)
„Kurort punk", "Baltijas ska pionieri", "ska-punk-reggae", "skacore", "Lietuvas ska", "skunk" ir tikai daži no apzīmējumiem, kas bieži vien tiek lietoti, lai raksturotu Dr. Green un viņu radīto mūziku.

Pirmo reizi Dr. Green kāpa uz skatuves tālajā 1996. gada 9. maijā, pankroka festivālā „Durniu Laivas”, un kopš tā brīža, savu 12 pastāvēšanas gadu laikā, Dr.Green daudzas reizes ir uzstājušies gan savā dzimtenē - Lietuvā, gan Latvijā, Krievijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Polijā, Čehijā, Slovākijā, Rumānijā, Ungārijā, Serbijā, Horvātijā, Slovēnijā, Austrijā, Somijā, Holandē, Vācijā, Īrijā, Itālijā un Francijā, uzstājoties gan skvotos un nelielos klubos, gan festivālos vairāku tūkstošu lielas publikas priekšā.

Dr. Green ir uzstājušies kopā ar tādiem izpildītājiem, kā Spitfire, Ejectes, Inner Terrestrials, Wasted, Robotnicka, La Fraction, Toad, Molaire, Oi Polloi, the Ex, Pridigarji, Bora, Alians, Guts Pie Earshot, Post Regiment, Something Like Elvis, un citiem.

http://www.myspace.com/drgreenband
http://hardcore.lt/drgreen/

"Inner Terrestrials" (Anglija)
http://www.innerterrestrials.org.uk/
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=33550517

"Inner Terrestrials" pirmsākumi ir meklējami Londonā, 1994. gadā. Kopš tā laika šī grupa ir koncertējusi daudz un dažādās vietās gan Anglijā, gan visā Eiropā – Francijā, Beļģijā, Holandē, Vācijā, Polijā, Čehijā, Šveicē, Austrijā, Spānijā un citur, priecējot publiku ar savas mūzikas spēcīgo, eklektisko skanējumu, kurā kopā saplūst hardcore punk, dub un ska.

"Mango" (Latvija)
http://mango.draugiem.lv

Jaunie Rīgas ska punk censoņi, kas pēdējā laikā arvien biežāk pierāda savu muzikālo izaugsmi, sniedzot publiku arvien aizraujošākas koncertuzstāšanās.

"Cannadis" (Latvija)

"Cannadis" ir dīdžeju apvienība, kuru veido divi Latvijas publikai pazīstami mūzikas darboņi un regeja mīļotāji, proti, Horens Stalbe un Normunds Zelčāns (pazīstams ar skatuves vārdu Milky Selecter).

Maksa par ieeju - 4.- Lvl

Pērkot biļeti iepriekšpārdošanā Sia "Biļešu serviss" kasēs - 3.- Lvl

Papildu informācija par pasākumu - www.dirtydeal.lv

2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
laimigaka!, 11.03.2008. 15:33:45
Komentāra reitings: 0

21mais brīvs tā kā būs jāaizšauj! ^_^

dzēsts lietotājs, 11.03.2008. 17:07:55
Komentāra reitings: 0

vnk nevaru neiet!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties