100 baltas dvēseles muzicēs Dirty Deal Café

SKYR. , 06.05.2009., 05:40

10.maijā ar audiovizuālu debijas ieraksta "Jūtīgs un atdalīts" atskaņojumu Spīķeros, Dirty Deal Café telpās, uzstāsies muzikālā apvienība "100 baltas dvēseles".

100 baltas dvēseles muzicēs Dirty Deal CaféGaidāmais koncerts seko pirmajam mūziķu uznācienam uz Jaunā Rīgas teātra Mazās zāles skatuves 3.maijā, kad albuma materiāls tika pirmoreiz izrādīts radiem, draugiem un tuvākajiem paziņām. Pirms vasaras iestāšanās un pirmajiem koncertiem ārpus galvaspilsētas, 100 baltas dvēseles svētdienas vakarā aicina ikvienu uz radošo industriju kvartālu Maskavas ielā 12.

Koncertā secīgi un visā tā pilnībā tiks atskaņots grupas debijas albums "Jūtīgs un atdalīts". Albumu, kurā iekļautas divpadsmit vokāli instrumentālas kompozīcijas, taustāmā jeb kompaktdiska formātā ierobežotā, 500 vienību tirāžā izdod neatkarīgā mūzikas ierakstu izdevniecība "SKYR". Interesentiem ieraksts solās būt pieejams jau 10.maija koncertā.

Kā dažviet jau minēts, doma par "simts baltām dvēselēm" pieder Mārtiņam Jansonam, kurš tās materializāciju uzsāka kopā ar kolēģi Jaunajā Rīgas teātrī – Ivaru Krastu. Jau studijā abi atskārta, lai cik prasmīgu, taču četru roku ir par maz, lai īstenotu iecerēto. Talkā tika aicināti vairāki viesmūziķi, ar kuriem ceļi bija krustojušies jau iepriekš, nedaudzo uzstāšanos laikā. Lai arī atšķirīgs, tomēr tikpat kupls mūziķu sastāvs kāps arī uz Dirty Deal Café skatuves 10.maija koncertā. Bez abiem jau minētajiem koncertā piedalīsies arī Edgars Rubenis (ģitāra), Jānis Burmeisters (sitamie instrumenti), Anete Stuce (taustiņi un balss), Alise Joste (sitamie instrumenti, ģitāra un balss), Agnija Ozola (sitamie instrumenti un balss) un Staņislavs Judins (kontrabass). Interesantu tandēmu "dzīvajā" veidos Agnija Ozola un VJ Gaffa, kuru ziņā būs mūzikas ilustrēšana ar video projekcijām.

Ieeja koncertā Dirty Deal Café (Maskavas ielā 12-k2) no 20:00, sākums – 21:00. Ieejas maksa 2LS.

Resursi internetā:
Video no 3.maija koncerta JRT:
http://tr.youtube.com/watch?v=arEu7zHT3Ao
www.myspace.com/silencekillsyou
www.dirtydeal.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Top Sites for article Post theheraldnewstoday.com theindependentnewstoday.com theirishtimesnewstoday.com theirishtimestoday.com themetronewstoday.com themirrornewstoday.com Dont hasiate to contact us

Jeremysiz

Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn


ienāktreģistrēties