Prove It!

Dmitrijs Odinokijs, 18.08.2008., 06:18

31. augustā uz kluba Faraons skatuves 16 grupas un izpildītāji sacentīsies par tiesībām nokļūt uz “Rap Revolution” kulta pasākumu skatuves.

afisha_01Pierādi, ka Тu esi cienīgs!

2008. ir garais gads, pārmaiņu gads. Par pārejas posmu tas kļuvis gan latviešu repam, gan arī ielu kultūrai kopumā. Ar laiku mūsu augsti godājamo hiphop darboņu prātos radās doma, ka mūsu spēks slēpjas vienotībā un ka ir nepieciešams atlasīt labākos patiesa repa izpildītājus uz vienas skatuves neatkarīgi no valodas vai valsts, kurā tie dzimuši.
 
Par ļoti rūpīga apvienības «ЗАПУ:SKY» organizatoru darba rezultātu kļuva «Rap Revolution» pasākuma atdzimšana, kas ieguvis bezmaz kulta statusu un kurā piedalījās vieni no labākajiem Igaunijas un Latvijas reperiem, kuri iekustināja šo pilsētu kādā siltā jūlija naktī. (www.zapusky.lv)

Tiek gatavots nākamais «Rap Revolution» pasākums, taču jautājums par labāko izpildītāju meklēšanu kļuvis tik aktuāls, kā nekad iepriekš. Aicināt vienus un tos pašus izpildītājus nav interesanti pašiem klausītājiem, pastāvīgi aicināt viesus – dārgi, bet vispār neko nedarīt – nepieļaujami. Tieši tādēļ divi vadošie hiphop portāli (viens krievvalodīgo jauniešu auditorijas vidū, otrs latviešu) nolēma organizēt kopīgu festivālu «Prove It!», kura uzvarētājiem tiks piešķirtas tiesības kāpt uz skatuves kārtējā «Rap Revolution» pasākumā 27. septembrī. Bez tam uzvarējus sagaida balvas no veikala «STREETSHOP» un iespēja iekarot jaunas klausītāju sirdis.«Prove It!» - tā ir iespēja katram pierādīt, ka viņš māk taisīt repu un ka ir cienīgs tapt ieskaitīts labāko vidū.

Festivāla vadītājs: leģendārais MC Klava!

Tiesneši: A.n.D., Ozols, Gacho, Uncle Pit

Kā piedalīties: Sūtiet 2 Jūsu demo ierakstus uz e-pasta adresi: RUS - Arturs.Valejevs@lvhh.lv | LV - dzuule@hhradio.lv ar norādi „Prove It!” un sekojiet jaunumiem portālos www.lvhh.lv un www.hhradio.lv. Atlases kārtas rezultāti tiks paziņoti 24. augustā.

Pasākuma laiks un vieta: 31.08.2008., klubs «Faraons» (Lubānas 113а). Sākums 16:00!

1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
GrM (miktor@inbox.lv), 21.08.2008. 20:04:13 (ip:83.241.6.86)
Komentāra reitings: 0

Interesānti!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties