
Grāmata Viljams Šekspīrs "Soneti"
Iveta Boiko , 17.12.2007., 19:02Apgāds "Neputns" izdevis nu jau trešo bilingvālās "Samta sērijas" grāmatu - Viljams Šekspīrs "Soneti". 2004. gadā iznāca pirmā šīs sērijas grāmata: Angelus Sileziuss "Ķerubu ceļinieks", bet 2005. gadā - Rainers Marija Rilke "Stundu grāmata * Gleznu an tēlu grāmata".

Ilgajā laikā, kas pagājis no to sacerēšanas, sonetu poētiskā kvalitāte nav zudusi, un katrai jaunai paaudzei ir iespēja tos atklāt no jauna. Tādēļ arvien no jauna dažādās valodās rodas arī sonetu atdzejojumi.
Šajā grāmatā iekļauti vairāki atdzejojumi, kas iepriekš nekur nav publicēti (visvairāk pārstāvēti Knuts Skujenieks, Paulis Kalva un Juris Birzvalks), kā arī jaunākās paaudzes dzejnieku veikums (Kārlis Vērdiņš, Ronalds Briedis).
Atdzejojumu atlasi veicis un priekšvārdu sarakstījis Kārlis Vērdiņš. Grāmatas noformējuma autore Ingrīda Zābere.
Sonetu krājuma apjoms: 319 lpp., mīkstais sējums.
Grāmatu Viljams Šekspīrs "Soneti" var iegādāties grāmatnīcās, galerijā "Istaba", kā arī apgādā "Neputns" un interneta grāmatveikalos.
Aktualitātes forumā
Padalies priekā
1с бухгалтерия купить программу цена москва <a href=programmy-1s11.ru>programmy-1s11.ru</a> .
programmi 1s_xrea
XVII century was Nicholas Jarry <fr>.Universalqgk
new texts were rewrittenFeederfrx