Ziemassvētku pasākumu programma Rīgā turpinās

Annija Senakola, 18.12.2008., 13:22

Decembrī Rīgā notiek plaša Ziemassvētku kultūras pasākumu programma, piedāvājot latviešu tradicionālos Ziemassvētku pasākumus, kā arī koncertus, teātra izrādes, izstādes un citas kultūras aktivitātes, turklāt lielu daļu pasākumu ir iespējams apmeklēt bez maksas.

Ziemassvētku svinēšana tradīcijas ir daudzveidīgas, tāpēc Rīgas kultūras pasākumu programma piedāvā visdažādākos pasākumus. Ziemas Saulgriežus rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti svinēt latviešu tautiskajās tradīcijās - bluķa velšana, laimes liešana, rotaļas un danči kopā ar folkloras kopām. Ceturtajā Adventē, 21. decembrī, tradicionālā noskaņā Ziemassvētkus varēs svinēt Brīvdabas muzejā un Rātslaukumā.

Savukārt mūzikas cienītājus jau visu decembri priecē festivālu "Eiropas Ziemassvētki" un "Winterfest" programma. Tāpat Rīgā notiek koncerti ar koru vai populāro izpildītāju piedalīšanos, skanot tradicionālām Ziemassvētku melodijām un klasiskai mūzikai.

Īpaša kultūras programma paredzēti ģimenēm un bērniem. Piemēram, VEF Kultūras pilī iespējams noskatīties muzikālu izrādi Labo domu Ziemassvētki, izrādi Puteklītes un Puteklīša Ziemassvētki un mūziklu Kazlēni un vilks.

Tāpat Doma laukumā un Līvu laukumā līdz pat 29. decembrim katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00 turpina darboties Ziemassvētku tirdziņi.

Rīgas domes Kultūras departamenta rīkoto un atbalstīto pasākumu programma atrodama: www.rdkd.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties