Izbaudiet Ziemassvētku gaisotni kopā ar Latvijas māksliniekiem

Evija Rolle- Kupliņa , 19.11.2008., 17:32

Latvijas Dizaineru un Mākslinieku Ziemassvētku salons 28.novembrī aicina uz Benjamiņu Namu – Europe Royale viesnīcu no pulksten 12:00 līdz pat 22:00 apmeklēt jau Otro dizaineru un mākslinieku salonu!

Mākslinieku salons aicina visus interesentus un rosina atbalstīt pašmāju dizainerus un māksliniekus. Nāciet un atpūtieties no steidzīgā ikdienas ritma! Šeit jūs varēsiet tikties ar māksliniekiem, kā arī iegādāties skaistas un gaumīgas lietas sev un saviem mīļajiem. Lai labāk izbaudītu pasākuma un pirmsvētku noskaņu, vakara gaitā skanēs dzīvā mūzika saksofona pavadījumā, bet plkst.19:30 acis priecēs modes skate!

Otrajā dizaineru un mākslinieku salonā piedalīsies Latvijā labi pazīstamie dizaineri Natālija Jansone, Jānis Rozentāls, Žanete Auziņa, Andris Lauders, INCH, UnaVita, Iveta Vecenāne, Inese Liepiņa, Sanda Kaņepa, galerija "Istaba", Aggari un Purpurs. Un, protams – labdarības portāls Ziedot.lv un pasākuma atbalstītāji S. Alko Vīni un Benjamiņu Nams- Europe Royale viesnīca.

Ikviens tiek aicināts vairot pozitīvas emocijas un veicināt sociālās izmaiņas, tādēļ Otrajā dizaineru un mākslinieku salonā būs iespēju ziedot. "Mēs ticam, ka Latvijas sabiedrība grib sniegt atbalstu tiem, kam klājas visgrūtāk un kam nepieciešama tikai neliela palīdzība, lai sāktu jaunu dzīvi," pauž Ziedot.lv.

Lai Ziemassvētku dāsnums svētī mūsu katra mājas un sirdis!

Gaidīsim ciemos jebkuru interesentu un apsolām, ka būsiet labi pavadījis laiku!


 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties