„Ziemassvētku brīnumainās pārvērtības” - īsti svētki bērniem uz ledus Ventspilī

Mārīte Šmaukstele, 19.12.2007., 11:02

Šī gada decembrī Ventspilī notiks pasākumi bērniem ar koncertuzvedumu „Ziemassvētku brīnumainās pārvērtības”, kuru kā dāvanu jau Ziemassvētku vakarā slidos Rīgas ledus teātra studijas bērni un jaunieši un darbosies ainās no "Baznīcas grāmatas'' un pasakas "Riekstkodis''.

`'Ļausim mieram ienākt sevī..'' tāds ir pasākuma moto, ar kuru galvenokārt bērni dalībnieki uzrunās savus skatītājus koncertuzvedumā "Ziemassvētku brīnumainās pārvērtības''. Koncertuzvedumā skanēs trīs komponistu mūzika - Valta Pūces no izrādes `'Toreiz Betlēmē'', Raimonda Paula garīgās dziesmas un Pētera Čaikovska "'Riekstkodis''.

Mazāku un lielāku slidotāju priekšnesumi, lieliska mūzika, tērpi, gaismu rotaļas uz ledus.

Uzvedums notiks ledus hallē: Ventspilī, ledus hallē - 30.decembrī pulksten 12.00. un 16.00.

Pasākums būs kā izziņas materiāls bērniem un pieaugušajiem, kas veidots divās daļās, kur abu daļu notikumi risinās Ziemassvētku naktī: ar tēmu no "'Baznīcas grāmatas'' un ainām no E.T.A.Hofmaņa pasakas "'Riekstkodis''.

Uz ledus skatuves tiks izspēlētas ainas, kurās darbosies tēli no "Baznīcas grāmatas'' un stāstīs bērniem par Ziemassvētku nakts brīnumaino notikumu - Kristus piedzimšanu.

Visiem zināmie Ziemassvētku nakts brīnumainie notikumi tiks izspēlēti bērniem netradicionālā veidā - bērnu un jauniešu slidojumā uz ledus.

Otrajā koncertuzveduma daļā bērni izpildītāji izslidos ainas no visiem zināmās pasakas `'Riekstkodis'', kur būs iespēja bērniem būt lieciniekiem romantiskajiem fantāziju notikumiem autora Ernsta Teodora Amadeja Hofmaņa ( 1776-1822) pasakā.

Veidoto pasākuma nolūks - atvērt vispusīgāku skatu uz globāli pastāvošām vērtībām, iepazīstināt ar mākslinieciskiem tēliem, radīt iespēju būt brīvi pieejamā, burvīgā pasākumā dažādiem bērniem un skatītājiem.

Horeogrāfijas autors ir ilggadējais Latvijas baletmākslinieks Aleksandrs Kolbins un uzveduma režisore - Mārīte Šmaukstele. Lomas galvenokārt izslidos Rīgas ledus teātra studijas "Attīstība'' bērni vecumā no 5 līdz 18 gadiem un palīdzēs slidot profesionāli daiļslidotāji.

Šis būs jau piektais uzvedums uz ledus, ko veido viena komanda.

Ledus teātra studijā mācās un darbojās bērni pēc programmas "Teātris kā sports'' ar dažādām pieredzēm un mazajiem uzveduma skatītājiem būs iespēja noskatīties koncertuzvedumu, ko veidojuši tikpat dažādi bērni, kā paši.

Biļetes uz pasākumiem ledus hallēs - Biļešu serviss, Ventspilī ledus hallē un pa tālruni: 29108336.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties