Sveiciet Ziemassvētkos ar oriģinālkartīti no Andrejsalas

www.andrejsala.lv, 11.12.2007., 09:09

Tuvojoties Ziemassvētkiem, kad sūtām laba vēlējumus saviem sadarbības partneriem un draugiem, mēs aicinām iegādāties Andrejsalā tapušas Ziemassvētku kartītes, izbaudīt dāvināšanas prieku un vienlaikus atbalstīt Andrejsalā rezidējošos jaunos māksliniekus viņu jaunrades sākumā.

Oriģinālu ideju iedvesmoti, mākslinieki ir radījuši 57 kartītes. Droši var teikt, ka tās neatstāj vienaldzīgus – nedaudz provokatīvas, naivas, ar smaidu par patērētāju kultūru vai – tieši pretēji – ar mīlīgiem Lapzemes ziemeļbriežiem, mirdzošām mežģīnēm un vizuļojošām sniegpārslām.

„Ir jauki saņemt neordināru apsveikumu kartīti, kas atšķiras no tik daudzajiem, sen redzētajiem kartīšu šabloniem veikalos. Saņemt kartīti, kas pārsteidz, nevis masveida produkciju,” saka Ziemassvētku kartīšu projekta kuratore māksliniece Patricija Brekte.

Ierosme par to, ka nepieciešamas īpašas Andrejsalas Ziemassvētku kartītes, radās Andrejsalas attīstītājai SIA Jaunrīgas attīstības uzņēmums. Uzņēmuma vadītājs Valters Māziņš teic: „Mēs esam vēruši Andrejsalas durvis radošām aktivitātēm, un šī vieta ir uzrunājusi dažādu jomu māksliniekus. Daži no viņiem jau ir pamanīti un novērtēti, bet citiem publiskā debija vēl gaidāma. Šī kopprojekta mērķis bija gan veicināt sadarbību Andrejsalas mākslinieku vidū, gan izveidot Andrejsalas oriģinālkartītes, ko andrejsalieši varētu dāvināt citiem, kas uzrunātu, būtu pamanāmas un raisītu interesi par to autoriem.”

Iegādājoties Andrejsalas Ziemassvētku kartītes, jūs atbalstāt kartīšu autorus, Andrejsalā rezidējošos māksliniekus Kristianu Brekti, Linardu Kullesu, Krišjāni Rijnieku, Raivi Puriņu, Maiju Kurševu, Elmy (Elmāru Lodiņu), Madaru Makari, Patriciju Brekti, Uģi Bērziņu, Edgaru Kļaviņu, Sabīni Vekmani, Kārli Ādmini, Kristi Aivari un Anrī Kalnieku.

Mākslinieku veikums ir apskatāms šeit.

Septiņas izvēlēta dizaina Andrejsalas Ziemassvētku kartītes varēs iegādāties:

  • interneta grāmatnīcā kukii.lv,
  • salonā INCH 1965 (Rīgā, Melnsila ielā 13),
  • Laikmetīgās mākslas centra birojā (Rīgā, Alberta ielā 13),
  • Andrejsalas informācijas centrā,
  • kultūras mezglā Dirty Deal Cafe Andrejsalā.

Vienas kartītes cena tirdzniecības vietās ir 0,50 Ls.

Akcija! No 20. novembra līdz 10. decembrim iegādājoties piecu kartīšu komplektu (4+1) pēc brīvas izvēles un veicot maksājumu bankā, komplekta cena ir LVL 2,00. (SIA Jaunrīgas attīstības uzņēmums rekvizīti atrodami šeit.)

Jums ir iespēja pasūtīt tiražēšanai arī cita dizaina kartītes, kas tiks izgatavotas vienīgi jums!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax

Hi, roeddwn i eisiau gwybod eich pris.

Robertunsab


ienāktreģistrēties