"Ziedoņdārza svētki" 2011.gada 13.maijā

Liene Upīte, 09.05.2011., 10:45

Latvijas Kultūras koledžas studenti un pasniedzēji jau trešo gadu aicina rīdziniekus un Rīgas viesus uz kopīgi veidoto projektu "Ziedoņdārza svētki", kas norisināsies Ziedoņdārzā 2011.gada 13.maijā no plkst. 14:00.

 Ziedoņdārza parka teritorija pārtaps par plašu ģimenes māju, aicinot svētku apmeklētājus paviesoties katrā no istabām. Viesistabā būs iespēja vērot koncertuzvedumus un iestudējumus lielajā TV ekrānā, vannas istabā iepazīties ar fotolaboratorijā paveikto, bibliotēkā klausīties Ziedoņdārza apkaimes iedzīvotāju stāstus, bērnistabā piedalīties rotaļās, guļamistabā ļauties atpūtas noskaņām kā arī garāžā baudīt alternatīvo mūziķu sniegumu.

Svētku dalībniekiem visas dienas garumā, zem atklātas debess, vairākās radošās istabās būs iespēja līdzdarboties dažādās aktivitātēs – priekšnesumos, foto sesijās, prāta spēļu sacensībās, aplūkot izstādes, videoinstalācijas un baudīt dzejas lasījumus, kā arī mūsdienu dejas un teātra priekšnesumus, programmu bērniem un aktivitātes jauniešiem. 

Ziedoņdārza viesistabā viesosies Goran Gora, Māra Upmane – Holšteina, Lauris Dzelzītis, Eva Ikstena – Strapcāne, Samanta Tīna, Pulsa efekts un Evija Sloka

Pasākumā bezmaksas ieeja visas dienas garumā.

Pasākumu atbalsta: Rīgas Dome, Radio NABA, SIA Splashing, SIA Draugiem, A/S Latvijas Finieris, Latvijas Sarkanais krusts, HC.LV

Informācija par pasākumu:
www.ziedondarzasvetki.lv
www.kulturaskoledza.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties