Žana Marī Dru un partneru grāmatas "Viņpus izrāviena. Kā mainīt noteikumus tirgū" iznākšana

Iveta Boiko, 17.09.2007., 13:29

Pirmo reizi pie latviešu lasītājiem nonāk pasaules bestsellers uzņēmējdarbībā, Žana Marī Dru un partneru sadarbībā tapusī grāmata "Viņpus izrāviena. Kā mainīt noteikumus tirgū".

Grāmatas latviešu izdevums papildināts ar priekšvārdu, kura autors ir "Lattelecom" - viena no veiksmīgākajiem "izrāviena" principa realizētājiem Latvijas tirgū - valdes priekšsēdētājs Nils Melngailis.

“Viņpus izrāviena” ir rakstu krājums, kuru autori ir vairāk nekā 30 reklāmas aģentūru tīkla TBWA biznesa partneri no visas pasaules. Neordinārās domāšanas avots ir dažādu kultūru, komunikāciju un aktivitāšu saskare, kuras rezultātā dzimusī “izrāviena” filozofija demonstrē savas priekšrocības reālu problēmu risināšanā marketinga, politikas, biznesa jomā globālā līmenī.

“Izrāviena” filozofija palīdz īstenot pārmaiņas un izaugsmi biznesā. Tā vienlaicīgi ir gan filozofija un pasaules uzskats, gan radoša darba metodoloģija. Tā ir prasme uzdot precīzākus jautājumus, izaicināt stereotipu iegrožoto saprātu un apgriezt kājām gaisā priekšstatus un aizspriedumus, kas traucē iztēlei saskatīt jaunas iespējas un radīt jaunas vīzijas.

Tomēr šodienas izrāvieni agri vai vēlu kļūs par rītdienas stereotipiem. Tieši tādēļ nedrīkst gulēt uz lauriem. “Izrāviena” filozofija liek būt gatavībā un neļauj ieslīgt komforta zonā. Ir jāturpina domāt un darboties “izrāviena” filozofijas garā, nemitīgi izaicinot status quo.

ŽANS MARĪ DRU ir "TBWA" prezidents un galvenais izpilddirektors. Viņa vadītā organizācija ir viens no desmit lielākajiem un straujāk augošajiem aģentūru tīkliem pasaulē (autoritatīvais žurnāls "Adweek" 2006.gadā "TBWA" piešķīra nosaukumu "Global Agency of the Year"). Tīklam ir 258 biroji 75 valstīs, tajos strādā ap 9700 darbinieku. Latvijā izrāviena principus savā darbībā īsteno "TBWALatvija".

Grāmatas apjoms 312 lpp., mīkstais sējums.
Grāmatu no angļu valodas tulkojusi Līva Ozola.

Uz grāmatas 4. vāka - TBWALatvija radošā direktora Mārtiņa Ķibilda uzruna lasītājiem.

Grāmatas galvenais atbalstītājs Lattelecom, atbalstītājs TBWALatvija.

Grāmatu var iegādāties grāmatnīcās, apgādā “Neputns“ un interneta grāmatveikalos.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties