Ārzemju Mākslas Muzejā Sigurda Vīdzirkstes izstāde "Kibernētiskā Glezniecība"

Laine Kivilande, 17.09.2007., 10:01

Saistībā ar Sigurda Vīdzirkstes izstādi "Kibernētiskā Glezniecība" Ārzemju mākslas muzejā paredzēti pasākumi - sarunas ar izstādes veidotājiem un radošās nodarbības bērniem.

Muzeja Dialogs

Latvietis Ņujorkā – Savējais Vai SvešAis – I
Trešdiena, 19.septembris, pl.13.00
Māksliniece Daina Dagnija un S.Vīdzirkstes piemiņas kataloga autore Anita Vanaga stāsta par abstraktā ekspresionisma uzplaukumu Ņujorkā 20.gs. 60-tajos un 70-tajos gados un izcilo mākslinieku, latvieti Sigurdu Vīdzirksti.

Latvietis Ņujorkā – Savējais Vai SvešAis – Ii
Sestdiena, 6.oktobris, pl.13.00
Māksliniece Daina Dagnija un S.Vīdzirkstes piemiņas kataloga autore Anita Vanaga stāsta par matemātikas, ķīmijas un mūzikas likumsakarību atklāsmi Sigurda Vīdzirkstes gleznās.

Aicinām uz sarunām tos, kuri, līdzīgi Vīdzirkstem, meklē sakarības starp abstrakto mākslu un Austrumu filozofiju, matemātiku, astronomiju, kibernētiku un eksperimentālo mūziku, kā arī tos, kas interesējas par trimdas mākslu un kultūru.

Muzeja Ateljē

Viena Diena Kā Zvaigžņu Pētniekam
14.septembris – 21.oktobris
Mammu, paskaties – mirdzoši punktiņi nakts debesīs! Ja ilgstoši skatāmies tādos punktiņos, varbūt varam radīt brīnišķīgu mākslas darbu? Bet vai citi manā gleznā atklāj tieši to, ko gribēju izstāstīt, vai varbūt glezna uzbur skatītājā citas sajūtas, radot jaunu realitāti? To izprast, iejūtoties zvaigžņu pētnieka un vienlaikus mākslinieka lomā, piedāvā Ārzemju mākslas muzeja radošā darbnīca.

Aicinām sākumskolas skolēnus, iepriekš piesakoties pa tālr. 6-7226467. Nodarbības maksa: Ls 4.00 + 0.40 par katru bērnu (ja klase apmeklē 3 muzeja radošās darbnīcas, ceturtā nodarbība ir bezmaksas). Līdzi lūdzam ņemt krāsainos zīmuļus, flomasterus, pasteļkrītiņus utml.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz

Theme site super 000*** lv.hc.lv

phGPkKvEvJ

best porn

Ludie


ienāktreģistrēties