Vidzemes novadā notiks bērnu un jauniešu sporta deju sacensības "Zvaigznītes 2009"

Daina Grimze, VJIC pārvaldes vecākā referente, 06.03.2009., 22:16

Valsts jaunatnes iniciatīvu centrs sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju 2009. gada 14. martā plkst. 11.00 Cēsu rajonā, Priekuļu kultūras namā, Selekcijas ielā 6 a, organizē sporta deju sacensības "Zvaigznītes 2009".

Sacensības norisināsies pirmsskolas, sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas klašu grupās. Dalībnieku dejotprasmi vērtēs profesionāli žūrijas locekļi no Latvijas Sporta deju federācijas. Pasākumā piedalīsies ap 300 dejotāju. Tiks vērtēta stāja, auguma līnijas, satvēriens, ritms, muzikalitāte, kustību tehnika, pēdu darbība, dabiskums, pāra prezentācija (tērpi, matu sakārtojums, apavi). Tiks pasniegti diplomi un medaļas. Pasākumā piedalīsies pārstāvji no Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes iniciatīvu centra. Pasākumā piedalīsies arī Latvijas vicečempionu pāris Olga un Viktors Haritonovi. Skatītājiem būs iespēja vērot standartdeju un Latīņamerikas deju demonstrējumus, kā arī speciāli sagatavotas šova dejas.

Sacensību mērķis ir dot piedalīties pēc iespējas vairāk dejot gribētājiem – bērniem un jauniešiem, kuri dejo izglītības iestāžu pulciņos vai bērnu un jauniešu centros no visiem Latvijas rajoniem, kā arī popularizēt sporta dejas bērnu un jauniešu vidū, pilnveidot jauno dejotāju deju prasmi un uzstāšanās kultūru, apzināt jaunos talantus sporta dejās.

Laini aicināti sporta deju atbalstītāji un fani!

Ieeja bez maksas.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.





atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties