Vidzemes mākslinieku kopizstāde Valmierā

Valda Jurāne, Galerijas “Laipa” izstāžu zāles vadītāja, 27.11.2006., 17:44

Valmierā, galerijā „Laipa” šo piektdien, 1. decembrī pulksten 15:00 atklās Vidzemes mākslinieku darbu izstādi „Iepazīšanās Ziemassvētkos”.

Galerija "Laipa"Izstāde iecerēta kā iespēja redzēt mākslas daudzās sejas vietējo meistaru izpildījumā, novērtēt Vidzemes mākslinieku radošumu un pārliecināties par katra autora individuālo rokrakstu un personīgo pasaules redzējumu.

Galerijai „Laipa” kā Vidzemes reģiona mēroga mākslas organizācijai tā ir arī iespēja apzināt un uzrunāt vietējos radošos cilvēkus, kas interesējas un rada mākslu.

Ekspozīcijā būs pārstāvēti dažādi mākslas žanri – glezniecība, fotogrāfija, tēlniecība, keramika u.c. Kopā izstādē piedalīsies aptuveni 40 mākslinieki no Cēsīm, Limbažiem, Madonas, Mazsalacas, Strenčiem, Valkas, Valmieras un apkārtējiem pagastiem.

Izstāde galerijā „Laipa” apskatāma līdz 4.janvārim.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties