Vēsturnieki ielūdz uz "Ulmaņpapus saulgriežu semināru"

Laura Celmiņa, 30.11.2008., 18:37

12. decembrī LU Vēstures un filozofijas fakultātes telpās notiks Ziemassvētku balle ar visai neparastu nosaukumu: "Ulmaņpapus ziemas saulgriežu seminārs".

Tematiskas Ziemassvētku balles rīkošana VFF studentiem ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju, un šogad tās apmeklētāji tiek aicināti tērpties Ulmaņpapus saulgriežu drānās, kas brīvi variē starp elegantu uzvalciņu un ganu puiša Anša pastalām.

Interesentus gaida gan tautiskas aktivitātes, gan arī iespēja iztrakoties rokmūzikas pavadībā līdz pat agram rītam. Ieeja pasākumā būs no plkst. 22., taču svinīgā balles atklāšana notiks pus stundu vēlāk.

LU VFF pašpārvaldes vadītājs Edgars Bērziņš atklāj, ka tautisks būs ne tikai pats balles nosaukums, bet arī tajā paredzētās izklaides: folkloras kopa "Dandari" balles apmeklētājiem mācīs tautiskās dejas, darbosies latviešu spēļu istaba, latvisko rotājumu gatavošanas darbnīca, vēlējumu siena. Tā kā saulgrieži ir maģisks laiks, zinātkārajiem būs iespēja apmeklēt zīlnieci.

Dejotgribētājus izklaidēs "Latvijas ska pionieri un karognesēji" Voiceks Voiska, kā arī vēl trīs rokgrupas, kuru nosaukumus pasākuma rīkotāji pagaidām vēlas paturēt noslēpumā. Izturīgākajiem dancotājiem par prieku plkst. 4. no rīta sāks spēlēt DJ.

Laiskākajiem apmeklētājiem būs iespēja mierīgā gaisotnē skatīties latviešu multiplikācijas filmas. Kā neiztrūkstošs pasākuma elements būs "Ezītis miglā", ko rādīs tieši pusnaktī.

Erudītākajiem un atraktīvākajiem dalībniekiem organizatori piedāvā iespēju piedalīties dažādos konkursos un laimēt balvas. Ieejas maksa Ulmaņpapus saulgriežu drānās tērptajiem – Ls 2,50; pārējiem – Ls 3,50.

 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Berta (ewane@inbox.lv), 09.12.2008. 15:15:09 (ip:80.232.222.70)
Komentāra reitings: 0

Nu moins, traks nosaukums šādam tematiskam semināram ar balles motīvu... :D

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties