Starpkultūru dialoga gada ietvaros Vērmanes dārzā notiks pasākums jauniešiem

Zane Šneidere, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja , 01.10.2008., 16:33

„Eiropas Starpkultūru dialoga gada” ietvaros, kas šogad tiek atzīmēts visā Eiropā, piektdien, 3.oktobrī no plkst.16.00 līdz 19.00 Rīgā, Vērmanes dārzā notiks pasākums un koncerts jauniešiem ar Latvijas jauniešu auditorijai populāru mūziķu un arī dažādu tautību nacionālo kolektīvu uzstāšanos.

Pasākumu organizē Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts.

Pasākuma laikā tiks apbalvoti labāko domrakstu autori – jaunieši, kuri piedalījušies projekta ietvaros notiekošajā konkursā un pauduši savu redzējumu par to, kāda būs Latvijas sabiedrība pēc divdesmit gadiem, kā kultūru dialogs tiek risināts skolās un ikdienas dzīvē. Domrakstu konkursa uzvarētāji - jaunieši saņems vērtīgas balvas no Sekretariāta.

Koncerta programma ir veidota, balstoties uz projekta pamatideju – dažādu nacionālo kultūru savstarpējā bagātināšanās. Tajā piedalīties gan Latvijas jauniešu auditorijai iemīļoti mūziķi un grupas kā Astronout, Janny May un Šons, Dandelion Vine, gan Latvijā dzīvojošo dažādu tautību jauniešu kultūras kolektīvi.

„Eiropas starpkultūru dialoga” gada sauklis ir „Būt kopā dažādībā”, kas, manuprāt, ir tik ietilpīgs, jo runā gan par toleranci un spēju saredzēt skaisto citas tautas kultūras mantojumā, gan par katra paša izaugsmi, kas notiek bagātinoties dažādībā. Šobrīd, kad pasaule bieži tiek satricināta ar kādu etnisko konfliktu, mums ir jāvērš uzmanība uz starpkultūru saprašanās problēmām. Uzrunājot Latvijas un arī Eiropas jauniešus kopumā šis projekts aicina viņus veidot dialogu un labāku sabiedrību nākotnē”, uzsver ministrs Oskars Kastēns.

Pasākuma laikā notiks arī konkursi skatītājiem, kuru uzvarētāji saņems balvas. Pasākuma un koncerta apmeklējums ir bezmaksas. Koncerta programma no rītdienas būs pieejama arī Sekretariāta mājas lapā – www.integracija.gov.lv.

0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties