Ventspilī notiks interaktīvs mūzikas un mākslas pasākums "Jūrziņš"

Miks Magone, 02.07.2009., 07:57

Dienu pirms tradicionālajiem Jūras svētkiem, 10.jūlijā teātra namā "Jūras vārti" notiks interaktīvs mūsdienu kultūras pasākums "Jūrziņš".

Pasākums piektdien iesāksies jau 13:00 pēcpusdienā, kad ikviens interesents ir aicināts ierasties uz lVentspilī notiks interaktīvs mūzikas un mākslas pasākums "Jūrziņš"omogrāfijas ekskursijas pa Ventspili startu "Jūras vārtos". Iepriekš piesakot dalību, ekskursijas dalībnieki saņems lomo fotokameras ar filmiņu. Viņiem tiks dots uzdevums dažu stundu laikā izstaigāt vai izbraukāt Ventspili, fotogrāfējot cilvēkus, vietas un lietas, kas sasauktos ar ekskursijas tematisko virsuzdevumu – "jūra". Pēc lomogrāfu atgriešanās ne vēlāk kā 15:00, safotogrāfētais materiāls tiks nogādāts laboratorijā attīstīšanai, lai jau vakarā bildes tiktu izrādītas citiem "Jūrziņa" apmeklētājiem.

Pasākuma vakara cēliens "Jūras vārtos" sāksies pulksten 21:00, kad vērsies teātra nama durvis un līdz ar tām – Arņa Balčus fotoizstāde "Amnēzija" Ventspilī. Pēc izstādes atklāšanas otrā stāva foajē tiks izrādīta Baltijas īsfilmu izlase no starptautiskā īsfilmu festivāla 2ANNAS kolekcijas. No pulskten 22:00 uz Lielās zāles skatuves sāksies koncerts, kurā piedalīsies Kārlis Kazāks ar grupu, Maripossa, Das Sonntags Legion un Satellites LV. Visbeidzot, uz ekrāna Lielajā zālē līdzās mūziķu priekšnesumiem tiks demonstrēti pa dienu Ventspilī tapušie lomogrāfu uzņēmumi.

Interaktīvais mūzikas un mākslas pasākums "Jūrziņš" būs pirmais šāds notikums gan "Jūras vārtos" pēc ēkas rekonstrukcijas, gan Ventspilī vispār. Sagaidot tradicionālos Jūras svētkus ar izklaides un atpūtas programmu visai ģimenei, "Jūrziņš" piedāvās ne tik tradicionālu izklaidi, aktīvi līdzdarbojoties visiem tiem pilsētniekiem un pilsētas viesiem, kas jau iepriekšējā dienā būs gatavi svinēt vasaru Ventspilī.

Biļetes uz pasākumu nopērkamas t/n "Jūras vārti" un Ventspils Kultūras centra kasēs, to cena – 2 LS.

Vairāk informācijas par lomogrāfijas ekskursiju, kā arī pieteikšanos tai – www.lomography.lv. Dalības maksa – 5 LS, kā arī ķīla (20 LS vai personu apliecinošs dokuments).
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties