Ventspilī notiks pasaulē atzītais starptautiskais deju festivāls "Latvijas deju festivāls"

Juta Vanaga , 19.04.2007., 06:15

No š.g. 29.aprīļa līdz 1.maijam Ventspilī notiks deju festivāls "Latvijas deju festivāls", kuru organizē Deju centrs "Nianse" sadarbībā ar Starptautisko sporta deju federāciju (IDSF), Starptautisko deju organizāciju (IDO), Latvijas sporta deju federāciju (LSDF), Ventspils pilsētas Domi un Ventspils Olimpisko centru.

Festivāla ietvaros norisināsies starptautiskās sporta deju izpildītāju sacensības, pieaugušo deju kursu dalībnieku sacensības, Eiropas Kauss Salsā, kā arī Eiropas čempionāts Latino Show dejotājiem. Sporta deju izpildītāju sacensības "Latvijas deju festivāls" ir Starptautiskās sporta deju federācijas reitinga sacensības, kurās dejotāji iegūst ieskaites punktus pasaules reitinga tabulā.

Pirmo reizi Latvijā norisinās Eiropas līmeņa Salsas dejotāju sacensības.

Jau otro reizi reitinga sacensību statuss ir “International” un tās ir IDSF International Open sacensības Latīņamerikas dejās un Ventspils Domes Kauss IDSF Open sacensības Standarta dejās. Tāpat notiks balvu izcīņa standarta un latīņamerikas dejās jauniešiem, junioriem un bērniem. Tik plaša spektra sacensības, kurās piedalās gan sporta deju izpildītāji, gan Salsas dejotāji, Latvijā notiks pirmo reizi.

Savukārt, 29. un 30.aprīļa vakara pasākumos skatītājus priecēs arī gandrīz visi televīzijas šova „Dejo ar zvaigzni“ dalībnieki, kuri turpina izmantot šova laikā iegūtās prasmes, kā arī Kubas Salsas pasniedzēja Israel Gutierez Lambo demonstrējumi, kuri daudzās pasaules valstīs notur vairāku tūkstošu skatītāju nedalītu uzmanību. Vērojot to, skatītāji notiekti iegūs fantastiskas emocijas!

Festivāla organizatori aicina ikvienu interesentu kļūt par šī pasākuma ietvaros organizēto deju nodarbību dalībnieku, kurās varēs apgūt Salsu, Bačatu, kā arī attīstīt ķermeņa vijīgumu. Šogad vieslektoru statusā deju apmācībām ir uzaicināti ļoti augstas klases treneri - kubieši Israel Gutierrez Lambo (Kuba, Vācija), Miguel Verdecia (Kuba, Somija) un Daniele Tondon (Itālija), kurš strādā slavenajā Vanones skolā, kurā trenējas pasaulē populāri, izcili deju pāri.

Festivāla sporta deju izpildītāju sacensības aicināti vērtēt profesionāļi no Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Baltkrievijas vai Ukrainas un citām valstīm. Latviju un šo Festivālu pirmo reizi arī apmeklēs Starptautiskās deju organizācijas (IDO) prezidents Nils-Hakan Carlzon (Dānija), kurš vērtēs Salsas un deju sacensību dalībnieku sniegumu.

Deja dod iespēju gūt jaunas un neaizmirstamas pozitīvās emocijas, ļaujot atslēgties no ikdienas steigas un stresa. Apgūstot dejas māku, cilvēki ne tikai fiziski izkustās, bet var savas iegūtās prasmes pielietot arī tālāk - darba un mājas ballītēs, klubiņos. Turklāt, televīzijas šovs „Dejo ar zvaigzni” rosinājis gan lielus, gan mazus pievērsties dejas soļu apgūšanai!

Pasākuma norisi atbalsta Ventspils Dome, Olimpiskais Centrs Ventspils, Latvijas Sporta deju federācija, Jacob's Creek, Diana Sveces, Blue Box, Cēsu Alus, Usma SPA.

Uz tikšanos skaistajā pasākumā!


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
linda, 29.01.2008. 09:22:33 (ip:195.122.4.201)
Komentāra reitings: 0

aāaāaāaāaāa

linda, 29.01.2008. 09:23:25 (ip:195.122.4.201)
Komentāra reitings: 0

FORŠI

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties