Velotūre "Ieminies par iecietību" sasniedz Talsus

Agnija Jankovska, 24.07.2009., 11:16

25.jūlijā velotūre "Ieminies par iecietību" turpinās ceļu līdz Talsiem. Sākot no plkst. 14:00 līdz 18:00 Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Talsu nodaļas jaunieši velotūres dalībniekiem un jebkuram interesentam piedāvās iespēju piedalīties dažādās aktivitātēs, radošajās darbnīcās un konkursos, kā arī vērot interesantus priekšnesumus.

Talsos no plkst. 14:00 līdz 18:00 varēs parakstīt "Labas gribas memorandu" , kas kopā ar velotūri ceļo cauri Latvijai. Tāpat būs iespēja iepazīties ar Latvijas Sarkanā Krusta un Eiropas Savienības piedāvātajiem materiāliem "Par dažādību pret diskrimināciju". Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Talsu nodaļas jaunieši ir sagatavojuši dažādas atrakcijas bērniem un jauniešiem, kas būs pasākumā.

Pašlaik ceļā no Rēzeknes līdz Saldum, viesojoties Pļaviņās, Valmierā, Cēsīs, Dobelē un Rīgā, Latvijas velotūres "Ieminies par iecietību" dalībnieki nobraukuši jau apmēram 700 km. "Labas Gribas Memorandam", kas ceļo kopā ar tūri, pievienojušies jau vairāk nekā 400 cilvēki. Vidēji dienā tiek nobraukti 80km.

!!! Velotūres dalībnieku ierakstiem tiešsaistē iespējams sekot līdzi http://twitter.com/iecietibasVelo Apkopojums par dienas notikumiem lasāms blogu ierakstos, kas publicēti www.esmaja.lv un www.lskj.lv. Aicinām sekot līdzi velotūrei arī Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Facebook.com profilā.

Lai palielinātu informētību par diskrimināciju, iepazīstinātu ar ES tiesību aktiem, kā arī veicinātu ieguvumus no daudzveidības, 27 Eiropas valstīs tiek īstenota Eiropas Komisijas Nodarbinātības, sociālo lietu un vienādu iespēju ģenerāldirektorāta informatīvā kampaņa "Par dažādību. Pret diskrimināciju". Šīs kampaņas ietvaros tiek atbalstīta arī LSKJ rīkotā iecietības velotūre.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties