Rīgas Velo nedēļas notikums: "VELOtirdziņš" Kalnciema kvartālā

Luīze Pastore, 22.04.2015., 09:05

Šogad "VELOtirdziņš" norisināsies sestdien, 2. maijā Kalnciema kvartālā no pulksten 10.00 līdz 16.00.

Viena no galvenajām Rīgas Velo nedēļas tradīcijām ir ikgadējais tirdziņš, kurā ražotāji, tirgotāji un meistari no visas Latvijas izliek apmeklētāju apskatei neskaitāmus divriteņus, trīsriteņus, aksesuārus un citas unikālas lietas un piedāvā rokdarbus, akcijas vai atrakcijas, kas saistītas ar velosipēdiem.

"VELOtirdziņš"

Paralēli tirdziņa velo lietu andelei un brīvdabas velo izstādei, kurā varēs apskatīt divriteņu pērles no pagājušā gadsimta, plkst. 12.00 un 13.00 Vīnu veikala zālē norisināsies bezmaksas informatīvi semināri jauniešiem, kas Rīgā pārvietojas ar velosipēdiem, motorolleriem vai kā gājēji. Kas jāņem vērā braucot ar velosipēdu vai motorolleru? Svarīgākie ceļu satiksmes noteikumi, kas būtu jāņem vērā gājējam un motorollera vai velosipēda vadītājam? Kāds ir drošs apģērbs braucot ar motorolleru vai velosipēdu? Kādas tehniskas nianses jāņem vērā pārvietojoties ar velosipēdu vai motorolleru? Kas ir tās lietas, kurām jāpievērš uzmanība un kuras jāzina par savstarpējo attiecību veidošanu uz ceļa (autovadītāji/ velosipēdisti/ gājēji)? Kas ir drošas braukšanas pamatprincipi? Šos un citus Jūsu interesējošos jautājums atbildēs "DBS Autoskolas" eksperti.

"VELOtirdziņš"

Par radošo darbošanos bērniem-velo cienītājiem un citiem interesentiem dienas gaitā parūpēsies "Ella Pella". Darbnīcā tiks veidoti atstarotāji, ko pēc tam varēs pielīmēt pie riteņa, ķiveres vai jebkurā citā, labi redzamā vietā.

"VELOtirdziņš"

Paralēli norisināsies arī ierastais Kalnciema kvartāla zemnieku un amatnieku tirgus.

Pasākumu norises vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.

Sekojiet aktuālajai informācijai: www.kalnciemaiela.lv.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


ienāktreģistrēties