Veidos iespaidīgas ziedu skulptūras Rīdzenes ielā

Vita Mickeviča, 07.05.2008., 14:16

11.maijā par godu Māmiņdienai uz Rīdzenes ielas notiks ziedu skulptūru konkurss - izstāde. Ziedu skulptūras tiks veidotas atbilstoši Māmiņdienas tematikai un sasniegs pat 2 m augstumu.

Vērienīgās skulptūras veidos Bulduru Dārzkopības vidusskolas audzēkņi. Darbs pie skulptūru radīšanas sāksies jau 10.maijā, savukārt balsot par iespaidīgāko, skaistāko mākslas darbu varēs jebkurš Galerija Centrs apmeklētājs 11.maijā, Māmiņdienā.

Rezultāti par skaistāko ziedu skulptūru tiks paziņoti 12.maijā. Balvā skulptūras autori saņems Galerija Centrs balvu.

„Vēlamies Māmiņdienā radīt īpaši skaistus svētkus visām ģimenēm, tādēļ paralēli ziedu skulptūru izstādei koncertus Rīdzenes ielā jau no plkst. 14:00 sniegs paši mazākie dejotāji - bērni līdz 3 gadu vecumam no bērnu deju grupa „Mazsietiņš”, kā arī būs priekšnesumi no bērnu izrādes „Momo”, kurā uzstāsies Tda „Zelta Sietiņš” un vokālais ansamblis „Momo””, informē Galerija Centrs direktore Aija Rezevska.

Baiba Šteina, Tda „Zelta Sietiņš” vadītāja :„Šodien daudzās pasaules valstīs tiek īpaši godinātas un cildinātas māmiņas. Mātes diena ir apzināšanās diena - sava sākuma, savu saistību un pienākumu apzināšanās, sirsnības un pateicības brīdis. "Zelta Sietiņa " dejotāji ir sagatavojuši īpašu programmu, kurā piedalās ne tikai bērni , bet arī māmiņas un tēti.”

Māmiņdienas svinības tiek rīkotas Galerija Centrs Kultūras svinību ietvaros, kas notiek visu maija mēnesi. No 15.- 18.maijam Rīdzenes iela veltīta mūzikas tēmai. No 19. - 25.maijam - foto tēmai, bet 30.un 31. maijs veltīts dejai. Programmu var apskatīt www.galerijacentrs.lv.

Atgādinām, ka Galerija Centrs Kultūras svinības tiek rīkotas par godu jaunajam Rīdzenes ielas ampluā. Rīdzenes iela 3 gadu laikā pārtaps par Rīgas `centrālo ielu', kur katru dienu varēs baudīt muzikālus priekšnesumus, mākslas darbu izstādes, dejas, mīmu un aktieru etīdes, kā arī citu mākslas veidu performances.
0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties