Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas 2007 Kataloga prezentācija

Baiba Tetere, 02.07.2008., 13:18

Rīgā, Galerijā Istaba (K. Barona 31a), 9. jūlijā plkst.18:00 tiks prezentēts Starptautiskās fotogrāfijas vasaras skolas 2007 Katalogs.

Tajā ir iekļautas atlasītas SFVS 2007 dalībnieku fotogrāfiju sērijas.

Par SFVS 2007:

2007. gadā laikā no 4. līdz 11. augustam SFVS Ludzā norisinājās jau otro reizi, un tajā piedalījās 52 jaunie fotogrāfi no deviņām valstīm: Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Polijas, Vācijas, Beļģijas, Spānijas un Lielbritānijas. Studenti strādāja piecās tematiskajās darbnīcās, katru no tām vadīja viens profesionāls fotogrāfs. Jau tradicionāli SFVS 2007 noslēdzās ar fotoskolas laikā radīto studentu darbu izstādi. Informācija par SFVS 2007: www.photoschool.lv

Par SFVS 2007 Katalogu:

Izdevumā apkopotas dalībnieku fotogrāfijas, kas radītas SFVS noslēguma izstādei. SFVS 2007 Kataloga izstrādē tika pieaicināta žūrija - fotogrāfijas un mākslas eksperti - mākslas zinātniece un kuratore Inese Baranovska, fotogrāfs Alnis Stakle un gleznotājs Andris Eglītis. Žūrijas uzdevums bija izvēlēties trīs spilgtākās foto sērijas no katras tematiskās darbnīcas. Tātad, katalogu veido 15 autoru fotogrāfiju sērijas, kas sakārtotas piecās daļās atbilstoši piecām tematiskajām darbnīcām. Žūrijas atlasīto autoru sērijas bija redzamas arī izstādē Ludza 2007, kas notika 2007. gadā no 12. novembra līdz 1.decembrim Gētes institūta Rīgā galerijā.

Šis izdevums sniedz apkopojošu ieskatu par jauno autoru radošajiem meklējumiem, vienlaikus atspoguļojot aktuālās tendences mūsdienu fotogrāfijā. Izdevuma noformējumu veidoja dizaineru apvienība Rabit: Artis Briedis un Rūta Bīriņa.

SFVS 2007 Katalogs tiks izplatīts mākslas izglītības iestādēs un mākslas centros, kā arī citiem interesentiem būs iespējams iegādāties Galerijā Istaba. 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties