Šodien sākas vasaras karstākais pasākums Summer Mols

Elijas Krauzes, 15.06.2007., 06:36

...karstas dejas pludmales ritmos, streetbike ekstrēmais šovs, dažādu vasaras sporta veidu paraugdemonstrējumi!

Tas viss jaušodien, no plkst. 14:00, kad pie tirdzniecības centra Mols gaisu sāks tricināt visdažādākās skaņas pasākuma Summer Mols ietvaros. Uz to tiek aicināti gan lieli, gan mazi tirdzniecības centra apmeklētāji, jo dažāda veida aktivitātes norisināsies visas dienas garumā. Paralēli tam, sākot no plkst. 14:00 līdz pat 18:00, visos T/c Mols veikalos atlaides līdz pat 60%.

Ar dejām karstos pludmales melodiju ritmos šodien tiek atklāts pasākums Summer Mols, kas ir absolūts šīs vasaras jaunums. Šis pasākums norisināsies autostāvvietā pie T/c Mols un ir domāts ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam, ikvienam šī rajona iedzīvotājam un ir bez maksas.

Pasākumā notiks dažādu vasaras sporta veidu paraugdemonstrējumi - kaitborda, vindsērfinga, kā arī skeitborda. Šie sporta veidi saista dažāda vecuma cilvēkus, tāpēc laiku interesanti pavadīt varēs ikviens.

Tie, kuriem nepieciešamas asākas izjūtas varēs vērot streetbike (ielas motociklu) Ekstrēmo šovu un grandiozu motociklu parādi, vērptu dūmu vērpetēs.

Skaistuma cienītājiem tiks demonstrēta pludmales tērpu un aksesuāru modes skate, kā arī piedāvāta ķermeņa apgleznošana Body Art.

Visi bērni laiku varēs pavadīt Annels piepūšamajās atrakcijās, lēkājot pa batutu un piedaloties zīmēšanas konkursā `'Mana sapņu sala Mols''.

Pasākumu Summer Mols noslēgs unikāla fotosesija `'Atbrīvo personību sevī!'', fotogrāfa Sergeja Kondrašina vadībā. Fotosesija norisināsies uz t/c Mols autostāvvietas jumta plkst. 18:00 un tajā varēs piedalīties ikviens, kas tērpies pludmales tērpā. Projekts ir unikāls, cilvēkus vienojošs un domāts tiem, kas ir ar mieru uzdrīkstēties būt dabiskam.

`'Lai pasākums Summer Mols nestu prieku ikvienam un sniegtu to, kas varbūt ne vienmēr iespējams un pieejams ikdienā, rīt visos t/c Mols veikalos būs pieejamas atlaides līdz pat 60%. Domāju, ka mūsu apmeklētāji to novērtēs, jo viņi zin, ko jaunākās sezonas modes tendences ir atrodamas tieši Molā,'' attieksmi pret sava vadītā tirdzniecības centra apmeklētājiem pauž t/c Mols direktore Zita Siliņa.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp lolita ==> eit.tw/04G9JV <== ==> biturl.top/RJFrma <==

Georgeadash

Theme site super 000*** ru.hc.lv

vYmTuSZcfF

Theme site super 000*** hc.lv

eEkDiWrBhz


ienāktreģistrēties