Valmierā, mākslas „Galerijā Laipa”

Karlīne Cercina, 09.01.2008., 12:38

Valmierā, māksla galerijā „Laipa”, sestdien, 12.janvārī plkst.12:00 atklās Sandras Konstantes gleznu izstādi „Sapnis par...”. Izstāde galerijā būs apskatāma līdz 2008.gada 30.janvārim.

Sandras Konstantes foto „Sapnis par vientulīgu mēnesi” (glezna no izstādes)Sapņu pasaule Sandru ir interesējusi jau sen, bet īpašu vērību māksliniece tiem sākusi pievērst pēdējo divu gadu laikā, kad regulāri tiek rakstīta savu sapņu dienasgrāmata. Sandru fascinē sapņu simboliskā valoda un tās saistība ar ikdienu. Ja agrāk viņai ir licies, ka sapņu un reālā pasaule ir divas dažādas sfēras, tad tagad tās arvien vairāk sapludinās un pašas sapņi kļūst arvien saprotamāki. Un tomēr jautājums - Kas ar mani notiek, kad es guļu un redzu sapni? - joprojām saglabā savu intrigu. Tāpēc arī spēcīgāko sapņu iespaidi reālajā dzīvē ir transformējušies konkrētās krāsās, tēlos, nosaukumos un vārdos, kā rezultātā ir radušās simboliskas gleznas, kuru centrālais tēls ir sieviete un viņas emocijas. Gleznas papildina asociatīvi vārdu savienojumi, kas vienlaicīgi ir arī to nosaukumi.

Izstāde noteikti pārsteigs ar krāsu dinamiku un vieglumu, kas vērojam Sandras Konstantes gleznās. Sapņu klātbūtni akcentē zilo toņu gamma mākslinieces darbos. Izstādes atklāšanā spēlēs mūziķe Vineta Lagzdiņa (Austrālija/Latvija). Aicinām skatītājus apmeklēt izstādes atklāšanu 12.janvārī plkst.12:00. Tad būs iespēja satikt un apsveikt pašu mākslinieci.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Крайне советую газон мск, их специализация это автополив, качество высочайшее

BernardEnund

All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday


ienāktreģistrēties