Valkas mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde „Kubs Ups @ Jautrais Krāsainais Kvadrātiņš”

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 08.01.2008., 08:33

Aicinām apmeklēt Valkas mākslas kolas audzēkņu darbu izstādi „Kubs Ups @ Jautrais Krāsainais Kvadrātiņš”

2007.gada 21.decembrī - dienā, kad starp Latviju un Igauniju atvēra robežas, skatītāju vērtējumam tika nodota Valkas mākslas kolas 6.kursa audzēkņu darbu izstāde „Kubs Ups @ Jautrais Krāsainais Kvadrātiņš”. Nosaukums nav izvēlēts nejauši, jo kvadrāts ir viena no pamatformām kompozīcijā.

Izstādē ir apskatāmi zīmēšanas, gleznošanas, tekstila, kompozīcijas un keramikas darbi, kā arī telpiski objekti. Šādas ziemas izstādes ir labs atskaites punkts audzēkņiem, kuri ir beiguši mākslas skolu un papildina savas zināšanas 6.kursā. Savukārt, pavasara izstāde solās būt ar apaļīgu nosaukumu arī noskaņas būs - pilnīgs pretstats kvadrātam.

Radīšanas procesā ieguldītais darbs un fantāzija piešķir ikvienam darbam īpašu nozīmi, pievilcību un vērtību. Un tā, soli pa solim, audzēkņi iepazīst visdažādākās mākslas nozares, apgūstot arvien jaunas darba formas un materiālus.

Izstādes dalībnieki ir Ilze Eglīte, Līga Kalniņa, Matīss Karu, Gunārs Strazds, Violeta Murina, Katrīna Solodjannikova, Liene Zute, Kristaps Meļķis, Artūrs Belka, Emīls Pauders, Eduards Rācenis, Elīna Primaka, Elīna Kalniņa, Kristiāna Vehi un Lauma Lelle.

Izstāde „Kubs Ups @ Jautrais Krāsainais Kvadrātiņš” līdz 2.februārim ir aplūkojama Valkas pilsētas kultūras nama mazajā zālē (Valkā, Emīla Dārziņa ielā 8).


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Hello from Sporthappy.

LarryArolf

nnbbss

RuslinDap

nnbbss

Ruslinlag


ienāktreģistrēties