Valentīna dienā uzstādīs ilgākā skūpsta rekordu

Natalja Rodionova, 10.02.2009., 08:19

Valentīna dienā – 14. februārī – jau otro gadu pēc kārtas notiks Bite Latvija organizētās ilgākā skūpsta sacensības.

Pāri tajās varēsValentīna dienā uzstādīs ilgākā skūpsta rekordu uzstādīt jaunu skūpstīšanās ilguma rekordu, iegūstot ne tikai dažādas balvas, bet arī atbalstot portāla www.ziedot.lv labdarības projektu "Mazajām sirsniņām".

Bite Latvija aicina visus mīlētājus piedalīties ilgākā skūpsta sacensībās, gūstot iespēju atbalstīt labdarību, parādīt savu jūtu izturību un iegūt vairākas noderīgas balvas. Uzvarētāju pāris, kas skūpstīsies visilgāk, ar katru skūpsta minūti ziedos 1 latu portāla www.ziedot.lv labdarības projektam "Mazajām sirsniņām", palīdzot smagi slimiem bērniem ienest cerību un ticību viņu sirdīs. Tāpat uzvarētāju pāris saņems Samsung S3600 mobilos tālruņus ar Bites tarifu plāna "Parunāsim!" pieslēgumu, kas ļauj Bites tīklā runāt bez maksas. Par katru skūpsta minūti uzvarētāju pāris saņems 1 latu, kas tiks ieskaitīts pāra kontā.

Pieteikties ilgākā skūpsta sacensībām iespējams līdz 12. februāra plkst. 12.00, nosūtot savu pieteikumu uz e-pasta adresi info@bite.lv un norādot iemeslu, kādēļ pāris vēlas piedalīties šajā konkursā. Vēstulē jānorāda vārds, uzvārds, vecums, kontakttālruņa numurs un e-pasta adrese. Pieteikumus var iesniegt personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.

Izlozes kārtībā no visām iesūtītajām vēstulēm tiks izvēlēti 3 dalībnieku pāri, kas Valentīna dienā sākot no plkst. 09.00 Merķeļa ielas Bites klientu apkalpošanas salona skatlogā sacentīsies ilgākā skūpsta īstenošanā. Sacensību noteikumi ir vienkārši: pāri var skūpstīties dejojot, sēžot, stāvot vai guļot – izpausmes iespējas ir neierobežotas; galvenais noteikums – neatraut vienam no otra lūpas.

Ilgākā skūpsta sacensības Bite organizē jau otro gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā uzstādītais skūpstīšanās ilguma rekords bija 5 stundas. To paveica divi pāri vienlaicīgi. Pirmajām skūpstīšanās sacensībām pieteikumus iesūtīja 536 dalībnieki. Bites darbinieki prognozē, ka šogad pretendentu skaits būs vēl lielāks.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties