Vairāk nekā 800 novēlējumu no augstskolām

Marta Kaktiņa, 14.11.2008., 08:04

Šī gada 14.novembrī projekta "Studenti Latvijai" ietvaros ceļojošajā grāmatā savākti jau vismaz 800 novēlējumi no 20 Latvijas augtskolu studentiem.

Divu nedēļu laikVairāk nekā 800 novēlējumu no augstskolāmā projekta komanda jau ir viesojusies Rīgā, Liepājā, Ventspilī un Valmierā.

"Studentu atsaucība ir ļoti liela! Visur, kurp dodamies, mūs sagaida jaunieši ar gataviem novēlējumiem. Studējošie ir valsts jubilejas svētku noskaņās un novēl Latvijai tikai to labāko. Tai pat laikā esmu novērojusi, ka valsts politikā notiekošais bieži tiek nosodīts, tādēļ studenti Latvijai novēl, piemēram, drīzu atbrīvošanos no visiem korupmētajiem ierēdņiem," stāsta projekta organizatore Marta Kaktiņa.

Projekta mājas lapā www.studentilatvijai.lv katru dienu tiek publicētas aktuālākās foto galerijas un projekta komandas sagatavotie video sižeti. Nupat interneta vietnē arī tika izveidota sadaļa "Studentu novēlējumi", kurā varēs gan apskatīt foto, gan izlasīt intersantākos Latvijas Studentu rakstītos novēlējumus.

14. novembrī projekta komanda ar grāmatu viesosies Jelgavā Studentu dienās un Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Bet 19. un 20.novembrī projekta noslēguma vēlējumus rakstīs Daugavpils Universitātes un Rēzeknes Augstskolas studenti.

Novembra beigās grāmata tiks svinīgi pasniegta Latvijas Valsts prezidentam Valdim Zatleram. Plānots, ka svinīgajā pieņemšanā pie prezidenta piedalīsies arī augstskolu Studentu Pašpārvalžu vadītāji, LSA prezidents un projekta organizatori.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties