Tuvojas starptautiskās sacensības mūsdienu dejās “Triobet Riga Open 2008”

Vadims Čerepanovs , 07.03.2008., 06:46

Līdz atvērtajam kausam ”Triobet Riga Open 2008” mūsdienu dejās, kuras notiks 8-9.martā Rīgā klubā Faraons, palika ne vairāk kā divas nedēļas.

Par šī veiksmīgi startējuša 3 gadus atpakaļ projekta mērķi ir- ikgadēji izvēlēties un godalgot labākos no labākajiem mūsdienu deju jomā, kuras sen iekaroja mūsu televizoru ekrānus. Mūsdienu dejotāji ir redzami praktiski katrā MTV klipā un Muzikālos kanālos, pie daudzām estrādes “zvaigznēm”.

Šogad par kausa uzvarētājiem - statuetes saņemšanu tika izbīdītas piecas nominācijas:
1. komandas “Streetdance Open”
2. komandas “Streetdance Best show”
3. labākais dejotājs “streetdance PRO”
4. komanda (trijnieks) “Break dance PRO”
5. komanda “ break dance Open”

Uz piedalīšanos ir paziņotas vairāk kā 30 break dance un 20 street dance komandas.

Dalībnieki no dažādām valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Īrijas, Somijas, Moldāvijas, Bulgārijas un Polijas.

Žūrijas sastāvā pēc tradīcijas būs dejotāji-profesionāļi no dažādām Eiropas valstīm, ar titulu Pasaules Čempions vai valsts Čempions. Priekš objektīvas tiesāšanas ir pieaicinātas Žūrijas no Itālijas, Francijas, Vācijas.

Vadītājs un “Triobet Riga Open 2008” projekta organizators Vadims Čerepanovs pauž vaļsirdīgu apmierinātību: “Ar katru gadu priecē, ka tādu čempionātu nozīmi vērtē ne tikai jaunieši, bet arī profesionāli dejotāji, kas pārliecinoši paziņoja par sevi Pasaules čempionātos. Šogad atkārtoti piedalās iepriekšējo gadu laureāti.”

Asāka par visu konkurence sola būt “Break dance PRO” kategorijā, kur ir paziņotas vairāk kā 30 profesionāļu komandas-(trijnieku). Labākā komanda saņems naudas godalgu 600 EUR. Būs īsta kauja. Pagājušajā gadā vietas izkārtojās tā: Igaunija, Krievija, Latvija.

Nominacijā Streetdance Solo naudas godalga 300 EUR izmērā.

Visi uzvarētāji “Triobet Riga Open 2008” saņems speciālu stiklainu kausu, diplomus un sponsoru balvas.

Finālu pasākuma “nagla” būs pārsteigums no “Afro ambient” grupas, mākslas vadītājs Nils Ile . Šī puišu komanda uz bungām un bongiem veidos dzīvas mūzikas un ritma īstu muzikālu šovu.

“Triobet Riga Open 2008” organizatori liek mērķi - mūsdienu deju profesionālo attīstību Latvijā, starptautiskās apmaiņas iespēja ar pieredzi un apmācības šīs mākslas meistariem, kā arī iespēja sastādīt veselu konkurenci Eiropas un Pasaules čempionātos.

“Triobet Riga Open 2008” organizē deju skola “Extreme” sadarbībā ar firmu “DJ Planet”, ar sponsoru atbalstu - „Baltpark hotel”, „Fazer”, „BB1”, „Pepsi”.
Čempionāta galvenais sponsors: „TRIOBET”


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
Sems (seemis@inbox.lv), 19.01.2009. 13:27:22 (ip:159.148.39.161)
Komentāra reitings: 0

Es uzskatuka shogad 1. vieta Streetdance Best show :))

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


ienāktreģistrēties