Top Mīlestības siena TN "Kurzeme"

Daina Vanaga, 12.02.2009., 12:40

Ir noslēdzies TN "Kurzeme" rīkotais mīlestības stāstu un dzejoļu konkurss "Par un ap mīlestību".

Konkursā tikTop Mīlestības siena TN "Kurzeme"a iesniegti 42 autoru 47 darbi, no tiem 19 dzejoļi un 28 stāsti. Vislielākā atsaucība bija vecuma grupā pēc 18 gadiem. Īpašs prieks bija par vairākiem kopdarbiem, kur mīlestības skatījums ir aplūkots no abām pusēm.

Favorītu darbi vecuma grupā līdz 18 gadiem ir Rebekas Kutuzovas stāsts "Kā trausls tauriņš, bet tomēr mīlēts" un Alises Pabērzas vienkāršais, bet sirsnīgais stāsts. Vecuma grupā no 18 gadiem Daces Pelnes stāsts par vevecākiem "Kā senos laikos", Līgas Putraimas "Mirklis" un "Mūžīgi", Rinalda un Lauras dzejiskie veltījumi otram, Gunitas Lagzdiņas romāna cienīgais stāsts "Taureņu desants" un Elgara Rogas "Vēstule Viņai" un dzejolis uz līdzīgiem motīviem. To, kuri ir uzvarējuši un ieguvuši godalgotās pirmās vietas, vēl paturēsim noslēpumā.

Visus dalībniekus un viņu draugus gaidām 14. februārī TN "Kurzeme" 1. stāvā, kur no plkst. 13.00 sāksies Mīlas dziesmu karaoke, bet plkst. 14.00 notiks konkursa "Par un ap mīlestību" veiksmīgo stāstu un dzejas autori. Galvenā balva no restorāna "Upe", viesnīcas "Līva", kā arī lielāki un mazāki pārsteigumi no veikala "Kolonna", "Stenders", "Šiks", "V.O.V.A.", "Norvik Banka", restorāna "Barons Bumbier’s", ekspresso bāra "Kiss Me".

Mīlestības siena no 12. februāra līdz 8. martam ir apskatāma TN "Kurzeme" 3. stāvā.

Mums, konkursa organizētājiem, ir patiess prieks par lielo atsaucību un spēju uzdrošināties atklāt daļu no savas iekšējās pasaules! Katram konkursa dalībniekiem ir sagatavots mazs pārsteigums no mūsu draugiem "Tautas mākslas un kultūras centra" - ielūgums uz kamerkora "Intis" "Mīlas dziesmu" koncertu 15.februārī pulksten 12:00 Liepājas Latviešu biedrība namā. Ielūgumus varat saņemt TN "Kurzeme" informācijas centrā.

Sakām Lielu paldies "Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra" projektu vadītājai Andai Birkenbergai par ieguldījumu konkursa darbu vērtēšanā!


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
jānis, 12.02.2009. 12:40:54
Komentāra reitings: 0

adellada malacis! :)

dzēsts lietotājs, 12.02.2009. 22:20:53
Komentāra reitings: 0

õ tiešām alise :)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties