TN "Kurzeme" aplūkojama gobelēnu izstāde

Daina Vanaga, 21.07.2009., 07:08

No 20. jūlija līdz 20. augustam TN "Kurzeme" 3. stāvā aplūkojama Latvijas Mākslas akadēmijas studenšu gobelēnu izstāde "Tekstils 1.".

LTN "Kurzeme" aplūkojama gobelēnu izstādeatvijas Mākslas akadēmijas nu jau 2. kursa studentes – Diāna Molnika, Dace Puga, Diāna Janušone, Elīna Vojevoda, Kristīne Meilusa, Līva Kaprāle un Maija Puncule – eksponējušas savu pirmo kopizstādi "Tekstils 1.". Tas ir kā atskats uz 1. kursā paveikto, tieši tāpēc arī dominē skaitlis viens. Izstādē ir aplūkojami ne tikai gobelēni, bet arī ikati un viens autortehnikas darbs. Darbu ir tik daudz, ka izvietoti pie visām brīvajām sienām 3. stāvā.

Liepājā ir tikai sākums. Tālāk izstāde būs aplūkojama Kandavā un pēc tam Ogrē. Viena no idejas iniciatorēm un darbu autorēm Elīna Vojevoda pastāstīja, ka ir doma šo izstādi eksponēt visās pilsētās, vietās no kurienes meitenes pašas ir nākušas. "Tirdzniecības centru izvēlējāmies tāpēc, ka mūsdienās tik daudz cilvēku vairs nedodas uz muzejiem un galerijām aplūkot mākslas darbus, tas ir tikai noteikts kontingents. Šis ir lielisks veids kā māksla nāk pie cilvēka. Vēlamies, lai mūsu darbus redz."

"Šīs izstādes pamatdoma un mērķis ir, lai tai sekotu arī Tekstils 2. un 3. tādā pašā skaitā un sastāvā kā to esam uzsākušas," pauž E. Vojevoda.
Izstādē aplūkojamie darbi ir nopērkami.
 


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
hepatits, 21.07.2009. 10:36:45
Komentāra reitings: 2.828

taa vien prasaas, lai jau teksta ievadaa tiek piemineets, kur atrodas TN Kurzeme!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties