Tiek meklētas Latvijas interesantākās ausis

Inga Skuja, 05.06.2008., 06:25

Līdz 13. jūnijam norisināsies kompānijas Philips organizēta akcija, kuras ietvaros pirmo reizi noskaidros „Latvijas trakās ausis”.

Ausis tiks vērtētas pēc piecām nominācijām, uzvarētājus atlasot 13. jūnijā, pulksten 14:00 (netālu no Hotel de Rome). Piedalīties akcijā var jebkurš interesents. Dalības nosacījumi - ausis.

Pasākuma organizētāji ir izstrādājuši un izsludina piecas trako ausu nominācijas, pēc kurām vadoties, tiks godalgoti labāko ausu īpašnieki. Jebkurš interesents, neatkarīgi no dzimuma, vecuma, nodarbošanās vai pārliecības var startēt un iepriekš gatavoties šādām ausu kategorijām:

1. Mežonīgākās ausis
2. Sportiskākās ausis
3. Lutausis 2008
4. Seksīgākās ausis
5. Bagātīgi izrotātākās ausis

„Ideja pasākumam radās pavisam vienkārši. Pirmkārt, visā pasaulē cilvēki labam garastāvoklim ir gatavi iesaistīties dažādās avantūrās un izmēģināt vēl nebijušas lietas. Ar šo akciju vēlamies pierādīt, ka to pašu var attiecināt arī uz latviešiem,” stāsta Madars Ginters, kompānijas PHILIPS Baltijas valstu mārketinga menedžeris.

Viens no galvenajiem akcijas uzdevumiem ir kopīgi atrast interesantas, amizantas, arī klasiskas un smieklīgas ausis, apbalvojot labākās. Atlase un apbalvošana notiks 13. jūnijā, 14:00, netālu no Hotel de Rome. Pārbaudi veiks PHILIPS ausu doktori.

Visiem „Latvijas trako ausu” veiksminiekiem ausīm noderīgas balvas - Philips GoGear MP3 atskaņotāji, kas nodrošina mūzikas atskaņošanu MP3, WAV un WMA formātos līdz pat 20 stundām. MP3 atskaņotāji ir aprīkoti ar unikālu PHILIPS FullSound digitālā audio skanējuma uzlabošanas funkciju; tiem pieejamas plašas atmiņas ietilpības izvēles iespējas


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties