Tiek izsludināta pieteikšanās uz Starptautisko Fotogrāfijas Vasaras Skolu (Issp) 2009

ISSP, 21.04.2009., 15:44

Jau ceturto gadu pēc kārtas, ISSP piedāvā iespēju apgūt fotogrāfiju meistardarbnīcās ārvalstu un vietējo profesionālu pasniedzēju vadībā, kā arī sadarboties un dibināt kontaktus ar fotogrāfijas interesentiem no citām valstīm.

Starptautiskā fotogrāfijas vasaras skola 2009 notiks Ludzā no 1. līdz 9. augustam. ISSP mērķis ir papildināt zināšanas jaunajiem fotogrāfiem, kuri jau apguvuši fotogrāfiju vai citu vizuālās mākslas nozari patstāvīgi, specializētā mācību iestādē vai kursos un kuri vēlas sevi radoši pilnveidot un aktīvi piedalīties fotogrāfijas mākslas dzīvē.

isspParedzēts, ka vasaras skolā piedalīsies 50 dalībnieki no Latvijas un ārvalstīm. Studenti pilnveidos savas fotografēšanas prasmes 5 tematiskajās darbnīcās. Vasaras skolas laikā tapušie darbi tiks izstādīti kopīgā noslēguma izstādē. Bez pamata apmācību programmas tiks piedāvāta vakara programma, kur ar prezentācijām piedalīsies gan ISSP lektori, gan īpašie viesi – fotogrāfijas jomas profesionāļi. Šo vakara programmu un izstādi Ludzā un Rīgā būs iespējams apmeklēt arī plašākai sabiedrībai. 


Aicinām pieteikties!
Pieteikumus jāsūta līdz 2009. gada 3. maijam uz e-pastu office@issp.lv. Dalībnieku atlases rezultāti tiks izziņoti līdz 2009. gada maija beigām.
Detalizētāka informācija par ISSP, darbnīcām, dalībnieku atlases kritērijiem, kā arī pieteikuma veidlapa pieejama:

www.issp.lv


Pēc papildus vizuāliem materiāliem vai par citiem interesējošiem jautājumiem, lūdzu sazināties ar
Baibu Teteri:
tel.+ 371 2 9434935
e-pasts: baiba.tetere@issp.lv
 


ISSP atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds, Gētes Institūts Rīgā, Turcijas vēstniecība Rīgā, EPSON, SONY, iDeal Apple Store, LUDO, Laikmetīgās mākslas centrs.


Informatīvais atbalsts: Foto Kvartāls, Rīgas Laiks, Kultūras Forums, Diena.lv, Draugiem.lv, Leta.lv, TvNet.lv, Satori.lv, Hc.lv, Kultura.lv, Foto.lv, Fotoblog.lv, Erfoto.lv, Latfoto.lv.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties