“The Freedom Project – Latvia”

Santa Lozinska, 17.10.2008., 12:49

„The Freedom Project - Latvia” 19. oktobrī, plkst. 19:00, aicina ikvienu uz Kongresu nama kafejnīcu, kur notiks informatīvs pasākums, kura mērķis ir pievērst uzmanību cilvēku tirdzniecības problēmai.

Pasākuma ietvaros kopā ar mūziķiem, māksliniekiem un projekta pārstāvjiem no ASV stāstīsim par cilvēku tirdzniecības statistiku, iemesliem un kā katrs no mums var palīdzēt risināt šo problēmu.

Cilvēku pakļaušana un izmantošana pret paša gribu ir verdzība. Tajā ir iesaistīti 27 miljoni cilvēku visā pasaulē. Cilvēku pārdošana un pirkšana ir otrā lielākā nelegālā industrija visā pasaulē. Mūsdienu verdzība izpaužas visdažādākajos veidos – cilvēki ar viltu un piespiedu kārtā tiek iesaistīti prostitūcijā, piespiesti strādāt bez atalgojuma plantācijās, ubagot Eiropas ielās, viņu orgāni tiek pārdoti Āzijas melnajā tirgū. Dienvidaustrumāzijā bordeļi ir pārpildīti ar bērniem, kur kādi ir tikai piecus gadus veci. Rīga tiek dēvēta par Eiropas sekstūrisma galvaspilsētu, kur sievietes brīvprātīgi vai piespiedu kārtā piedāvā lētākus intīmpakalpojumus. Kā risināt šo problēmu? Kā no verdzības pasargāt sevi un līdzcilvēkus?

„The Freedom Project” ir starptautiskas bezpeļņas organizācijas sastāvdaļa, kas cīnās par cilvēku brīvību. Mēs ticam, ka brīvībai ir jāpieder katram, neatkarīgi no viņa/viņas tautības, dzimuma, ekonomiskā statusa, vecuma vai ticības. „The Freedom Project – Latvia” mērķis ir celt sabiedrības izpratnes līmeni par cilvēku tirdzniecību, stāstot skolu audzēkņiem par verdzību, motivējot studentus augstskolās un atbalstot pilsētas mēroga manifestācijas pret cilvēku tirdzniecību.

Laikā no 12. līdz 19. oktobrim informatīvi pasākumi notiks Talsos, Liepājā un Rīgā.

12. oktobrī „The Freedom Project” pārstāvji no ASV piedalīsies vakara pasākumā „Jaunatne ar Misiju” apmācību centrā Valdemārpilī.

Talsos, 13. oktobrī, plkst. 19:00 pasākums notiks „Talsu Kristīgajā Sadraudzībā”.

15. un 16. oktobrī projekta pārstāvji tiksies ar Liepājas vidusskolu skolēniem un augstskolu studentiem, kā arī dalīsies savā pieredzē ar sociālajiem darbiniekiem.

18. un 19. oktobrī viņi uzrunās skolotājus no visas Latvijas ikgadējā pedagogu konferencē Rīgā.

Projekts noslēgsies ar pasākumu Rīgā Kongresu nama kafejnīcā.

Rīgā, 19. oktobrī, plkst. 19:00 Kongresu nama kafejnīcā īpašie viesi būs:
The Freedom Project- ASV
Mūziķi: Xenos, Jorspeis, The Bricks, Marnie & Paulis, Anete (Tramplīni)
Māksla: „Impact Arts” izstāde.
MC: Radio QBS raidījuma „Nepareizā Ğeometrija” meitenes: Līva un Anna.

Vairāk info: www.freedomproject.ywam.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Theme site super 000*** ru.hc.lv

nzdYQslMYW

Theme site super 000*** hc.lv

NnuTImbDpd

Theme site super 000*** lv.hc.lv

ERFmdQXOGw


ienāktreģistrēties