Tērvetē būvēs informācijas - mācību centru

www.mammadaba.lv , 04.02.2008., 10:22

Šogad Tērvete dabas parka teritorijā uzsāks informācijas- mācību centra būvniecību, kas veicinās atpūtas un vides izglītības iespējas vienā no apmeklētākajiem dabas parkiem Latvijā visa gada garumā.

Jaunā ēka ar labiekārtotu stāvlaukumu paaugstinās tūristiem sniegto pakalpojumu kvalitāti un nodrošinās vismaz 100 tūkstošu cilvēku apkalpošanu gadā.

Jaunajā informācijas – mācību centrā atradīsies mūsdienu prasībām atbilstošs tūrisma informācijas centrs, kases, suvenīru veikaliņi, semināru telpas, kafejnīca, tualetes.

Pagājušajā, 2007. gadā, Tērvetes dabas parku apciemoja gandrīz 70 tūkstoši viesu, no kuriem Tērvetes tūrisma informācijas centru (TIC) apmeklēja 5556 interesentu, kas ir par 57% vairāk nekā 2006. gadā. No visiem TIC apmeklētājiem 26% bija ārzemnieki. No ārvalstu tūristiem Tērvetes dabas parks visvairāk ir ieinteresējis lietuviešus, kuri sastāda 60% apmeklētāju no visiem ārzemju viesiem. Aktīvi parka apmeklētāji bijuši arī Igaunijas, Vācijas, Austrijas, Nīderlandes, Polijas, Krievijas, Turcijas, ASV un Taizemes ceļotāji.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** hc.lv

BJMMbrqKsn

Крайне советую gazon-msk, их направление деятельности это автополив, они знают свое ремесло.

Bernarddyday

Top News Sites for article Post chinaworldnewstoday.com chroniclenewstoday.com cnbcnewstoday.com cnnworldtoday.com crunchbasenewstoday.com dailyexpressnewstoday.com Don't hesiate to conatct us.

Alfredohek


ienāktreģistrēties