Dejas un teātra mājā: tematiskais vakars "Kas ir buto?"

Jana Čakste, 27.11.2008., 09:38

27.novembrī, starptautiskā mākslu sinerģijas festivāla "i-deja" ietvaros aicinām uz tematisko vakaru "Kas ir buto?" Dejas un teātra mājā (Rūpniecības 32b, 2.st.).

Vakars ir veltīts japāņu kultūras fenomenam – buto mākslai un filozofijai, un uz to ir aicināts ikviens interesents. Ieeja bez maksas. Vakarā piedalīsies Simona Orinska, dzejniece, aktrise, režisore un producente, buto pārstāve Latvijā, viena no festivāla "i-deja" iniciatorēm.

Starp viesiem būs arī japāņu buto mākslinieks Ken Mai, dziedātāja un māksliniece no Lietuvas Skaidra Jančaite, filozofijas un psiholoģijas pasniedzējs, Sergeja Eizenšteina daiļrades piekritējs un pētnieks no Anglijas Daniel Bird, dziedātāja, māksliniece un pasniedzēja no Polijas Elzbieta Rojek. Visi minētie mākslinieki trešdien piedāvāja savu skatuvisko sniegumu kinoteātrī Rīgā un šodien turpina vadīt meistarklases.

Šodien Arņa Siliņa vadībā sāksies arī "Trīs masku darbnīca", kuras ietvaros dalībnieki piedalīsies izpētes-rotaļas notikumā un gatavos skici A.Siliņa izrādei "Trīs likteņa vērpējas", savukārt Måns Erlandson (Zviedrija) uzsāks savu dejas kontaktimprovizācijas meistarklašu ciklu par kustību kontaktā.

Plašāka informācija par Festivālu un pieteikšanās meistarklasēm www.i-deja.lv.
Biļetes uz izrādēm Biļešu servisā www.bilesuserviss.lv un stundu pirms izrādēm kino Rīga kasēs.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties