Tango nodarbības pie pasniedzējiem no Argentīnas un Latvijas Rīgā

Aigars Stirna, 07.09.2009., 11:01

No 8.-25. septembrim Argentīnas tango deju studija "Tangostudio" aicina dejas interesentus ar priekšzināšanām un iesācējus apmeklēt Argentīnas tango un milongas dejas nodarbības pie starptautiski plaši pazīstamajiem pasniedzējiem, dejotājiem un horeogrāfiem Ugo Mastrolorenco un Agneses Vanagas no Argentīnas, kā arī pie pieredzējušiem tango pasniedzējiem, "Tangostudio" vadītājiem Aigara Stirnas un Gintas Opmanes.

Nodarbību laika grafiks un tuvāka informācija pa tel.26344457, aigars@tangostudio.lv, www.tangostudio.lv.

Uz nodarbībām aicināti visi dejas interesenti, arī bez iepriekšējas deju pieredzes, var nākt bez deju partnera. Nodarbības darbdienas vakaros notiks Rīgā, I-dejas mājā, Rūpniecības ielā 32b (ieeja no pagalma) un Ļeļļu Mākslas muzejā, Maskavas ielā 12. Ļeļļu Mākslas muzejā no 10.septembra ceturtdienās notiks arī tango prakses vakari (practicas), bet no 19.septembra sestdienās – Argentīnas tango deju vakari (milongas).

Ugo Mastrolorenzo (Hugo Mastrolorenzo) ir profesionāls dejotājs, horeogrāfs un pasniedzējs, studējis moderno deju, tango, Argentīniešu tautas dejas, teātri un dziedāšanu, strādājis TV un kino, uzstājies un ieguvis neskaitāmas balvas kā dejotājs un horeogrāfs Amerikā, Āzijā un Eiropā. Ugo ir grāmatas "Tango deja. Meklējot metodi, kas nekad nav eksistējusi" autors. Agnese Vanaga ir Latvijas Kultūras Akadēmijas absolvente, ieguvusi maģistra grādu dejās Somijas Teātra Akadēmijā. Agnese jau trešo gadu dzīvo un strādā Argentīnā kā dejotāja, horeogrāfe, gaisa deju un tango pasniedzēja, kā arī piedalās dažādās izrādēs.

Nesen Ugo un Agnese ar lieliem panākumiem piedalījās "Tangostudio" organizētajā Starptautiskajā Argentīnas tango festivālā "Tango Sun Festival", kas no š.g. 17. – 23.augustam notika Rīgā un Jūrmalā, un uzstājās Rīgas svētku noslēguma koncertā Daugavas krastmalā.

Latvijā Ugo un Agnese uzturēsies līdz 27.oktobrim, šajā laikā, pateicoties Valsts Kultūrkapitālfonda atbalstam, tiks vadīts tango seminārs un iestudēta izrāde ar Latvijas Kultūras akadēmijas Dejas nodaļas studentiem, kā arī plānots piedāvāt skatītājiem vienu tango dejas izrādi un atkārtoti, ņemot vērā lielo dalībnieku interesi, piedāvāt arī gaisa deju nodarbības pieaugušajiem un bērniem.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties