Tango klase

Diāna Āboliņa, 24.11.2008., 17:00

No 8. līdz 12. decembrī Rīgā viesosies starptautiski atzītais Argentīnas tango dejotājs un pasniedzējs Lucas Molina Gazcon.

Tango_klaseVēlies Jaungada naktī dejot Argentīnas tango?
Ekskluzīva iespēja iesācējiem četru speciāli izstrādātu nodarbību laikā apgūt Argentīnas tango un izjust tā burvību!

Tango deja ir kā dārgakmens, kur katru šķautni var ilgi un pacietīgi pulēt, līdz absolūtai perfekcijai. Tāpēc Rīgu pastāvīgi apmeklē augstvērtīgi tango dejas pasniedzēji, lai interesentiem pasniegtu meistarklases un iepazīstinātu ar jaunākajiem virzieniem tango dejā.

Latvijā pirmo reizi pasniedzējs Lucas Molina Gazcon (Argentīna) pamanījām kā viesmākslinieku uzstājoties populārajā šovā "Dejo ar zvaigzni" pārī ar Anci Krauzi. Viņš pārsteidza ar vieglumu – rotaļīgi un veikli liktu soļu ritmā pāra dejas plūdums pārtapa gandrīz lidojumā. Lukass ir šarmants dejotājs, graciozs kā Argentīnas tango simbols – melnais kaķis. Tango dejo jau vairāk kā 15 gadus. Ir vairāku starptautisko deju balvu ieguvējs, pasniedzējs un izpildītājs. Piedalījies filmās "Tango stundas", "Tango", "Evita" un citās. Mācījies pie slavenā Argentīnas tango pasniedzēja un dejotāja Gustavo Naveiras.

Nodarbības iesācējiem notiks Mākslas darbinieku namā Rīgā, Vaļņu ielā 9 (ieeja no Zirgu ielas). 8., 10., 11. un 12. decembrī no 19:30 līdz 21:00

Deju karte četrām nodarbībām - "Biļešu Servisa" kasēs.

Ja tango pasaule Tev vairs nav sveša, bet vēlies savas iemaņas papildināt, ir iespējams pieteikties arī grupā dejotājiem ar priekšzināšanām un grupā dejotājiem ar pieredzi. Grafiku un cenas skatīt Mākslas darbinieku nama mājas lapā.
Pieteikšanās uz šīm grupām pa telefonu 67216765 (deju karšu pieteikšana līdz 3. decembrim. Pieteikto karšu izņemšana līdz 5. decembrim)

Bez iepriekšējas pieteikšanās par katras nodarbības apmeklējumu jāmaksā atsevišķi pirms nodarbības Mākslas darbinieku namā.

Plašāka informācija – www.mdn.lv un 67216765

Nāc dejot un uzdāvini deju karti arī savam draugam!
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties