Svētkos Annas ielā darbosies 30 radošās darbnīcas

Mārīte Lempa, 08.09.2009., 06:51

Tuvojas Svētki Annas ielā jeb Starpgalaktiku Open Air, kuri šogad norisināsies 10. septembrī no pl. 16:00 līdz 20.30 uz vienas no Rīgas īsākajām ieliņām Annas ielas.

Šogad pasSvētkos Annas ielā darbosies 30 radošās darbnīcasākuma "Svētki Annas ielā" ietvaros darbosies 30 radošās darbnīcas, kurām varēs pieteikties un tajās darboties ikviens interesents. Pasākumā darbosies šādas radošās darbnīcas:

robotu tehnika, trases un kordas automodelisms, raķešu modelisms, lidmodelisms, radiovadāmie modeļi, tehniskā modelēšana, elektronika, informātika, datorskaņu studija, kuģu modelisms, filmu studija, fotogrāfija, animācija, zīmēšana, gleznošana, radošā darbnīca, keramikas studija, persiešu un angļu valoda, koka rotaļlietas, galdniecība, šūšana, cita adīšana, stikla studija, papīra un tekstildizains, medicīna, astronomija, Hula Hup studija, teātra studija, aerobika, jauniešu klubs, mākslas terapija.

Svētki Annas ielā ir kvalitatīvs, pozitīvs un izglītojošs pasākums jauniešiem un bērniem vienas dienas garumā uz vienas no īsākajām Rīgas ieliņām – Annas ielas, kur ikviens tiek aicināts piedalīties spēlēs un atrakcijās, kuru vienojošais elements ir zinātkāre, fantāzija un iztēle.

2009. gadā apritēs 400 gadi kopš Galileo Galilejs pagrieza teleskopu pret debesīm un atklāja Mēness krāterus un Jupitera 4 lielākos pavadoņus. Tam par godu UNESCO ir izsludinājuši 2009. gadu par Starptautisko Astronomijas gadu, savukārt mēs pasludinām Annas ielas svētkus par Starpgalaktiku pasākumu jeb Starpgalaktiku Open Air.

Ieeja: visos pasākumos bez maksas
Vairāk: www.tjn.lv
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties