Tuvojas Svētki Annas ielā jeb Starpgalaktiku Open Air

Mārīte Lempa, 03.09.2009., 14:03

Sākoties jaunajam mācību gadam, sešpadsmito gadu pēc kārtas tuvojas arī Svētki Annas ielā jeb Starpgalaktiku Open Air.

Šogad svētki noTuvojas Svētki Annas ielā jeb Starpgalaktiku Open Airtiks 10. septembrī no pl. 16:00 līdz 20.30 uz vienas no Rīgas īsākajām ieliņām Annas ielas.

2009. gadā apritēs 400 gadi kopš Galileo Galilejs pagrieza teleskopu pret debesīm un atklāja Mēness krāterus un Jupitera 4 lielākos pavadoņus. Tam par godu UNESCO ir izsludinājuši 2009. gadu par Starptautisko Astronomijas gadu, savukārt mēs pasludinām Annas ielas svētkus par Starpgalaktiku pasākumu.

Šogad svētku programmā ir iekļautas 2 daļas: izglītojošā un izklaidējošā.

Svētku izglītojošā daļa sastāvēs no 30 radošajām darbnīcām, kurām varēs pieteikties un tajās darboties ikviens interesents. Radošās darbnīcas tiks īstenotas šādās jomās: astronomija, robotu tehnika, kordas un trases automodelisms, lidmodelisms, radiovadāmie modeļi, datorgrafika, koka rotaļlietas, persiešu valoda, keramika, papīrs un tekstils, animācija, fotogrāfija, medicīna, stikla studija, šūšana un citi.

Izklaidējošās programmas ietvaros Tehniskās jaunrades nams "Annas 2" tiks pārvērsts par Visumā peldošo darbnīcu, bet Annas iela par Piena ceļu, ļaujot ikvienam caur interesantām un jaunrades spēlēm iziet atrakciju virkni un kopā ar Latvijas Astronomijas biedrību iepazīt zvaigznājus un galaktikas. Paralēli būs iespēja apmeklēt: Latvijā mazāko planetāriju, sasniegt gaismas ātrumu Krabja miglājā, tapt iesūktam Dj Melnā Cauruma deju ritmos, apmeklēt Lielā sprādziena kino seansus, malkot tēju pie kamīna kopā ar V.A. Mocartu un L. van Bēthovenu u.c.

Svētki Annas ielā ir kvalitatīvs, pozitīvs un izglītojošs pasākums jauniešiem un bērniem vienas dienas garumā uz vienas no īsākajām Rīgas ieliņām – Annas ielas, kur ikviens tiek aicināts piedalīties spēlēs un atrakcijās, kuru vienojošais elements ir zinātkāre, fantāzija un iztēle.
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties