Svētki Annas ielā

Mārīte Lempa, 02.09.2010., 11:18

Sākoties jaunajam mācību gadam, astoņpadsmito gadu pēc kārtas tuvojas Svētki Annas ielā.

9. septembrī Annas iela tiks pārvērsta par telšu pilsētiņu, kurā darbosies maģiskas laboratorijas, kas atklās matērijas neredzamās īpašības, piešķirs zināmām lietām neparastu formu un pielietojumu, vēros matērijas fiziskās un ķīmiskās transformācijas un saspēles skaņās, krāsās, sajūtās, gaismā.

40 darbnīcas 5 h laikā.

Svētku ietvaros ikviens varēs apmeklēt 40 radošās darbnīcas un to prezentācijas, kuras darbosies šādās jomās: tehniskais modelisms (trases un kordas automodelisms, kuģu modelisms, elektronika u.c.), multimediji (foto studija, filmu studija, animācijas studija, datorgrafika u.c.), mākslas studijas (stikla studija, zīmēšana, papīra un tekstildizains u.c.), amatniecība un dizains (koka rotaļlietas, keramika, galdniecība, Cita adīšana, šūšana u.c.), citas programmas (astronomija, persiešu valoda, mākslas terapijas laboratorija, aerobika u.c.). Pasākuma laikā būs iespēja pieteikties studijās un darbnīcās 2010/ 2011. mācību gadam.

Einšteina gravitācijas kabinets

Savukārt Annas iela kļūs par matēriju pētošu "fiziķu un ķīmiķu vudstoku" – darbosies telšu pilsētiņa. Paralēli būs iespēja apmeklēt: Einšteina gravitācijas kabinetu, ķīmiķu eksperimentu zonu, retro fizikas triku darbnīcu, bērnu lasītavu un spēlētavu, NPO neatpazītu peldošu objektu gaisa kaujas, kā arī vērot velotriāla lidojumus telpā un tapt iekustinātam ar dj Matērija un mc Vakara Naglas skaņu viļņiem.

Svētki Annas ielā ir kvalitatīvs, pozitīvs un izglītojošs pasākums jauniešiem un bērniem vienas dienas garumā uz vienas no īsākajām Rīgas ieliņām – Annas ielas, kur ikviens tiek aicināts piedalīties spēlēs un atrakcijās, kuru vienojošais elements ir zinātkāre, fantāzija un iztēle.

Ieeja: visos pasākumos bez maksas
 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
All time cool 000*** lv.hc.lv

GQRJqATpEB

Hi, I just visited rus.hc.lv and wondered if you'd ever thought about having an engaging video to explain what you do? Our prices start from just $195. Let me know if you're interested in seeing samples of our previous work. Regards, Joanna

Joanna Riggs

Hello. And Bye.

XRumerTest


ienāktreģistrēties