Radošās svētdienas nodarbībā par lietišķās mākslas tēmu

Marta Šuste, 14.01.2009., 12:20

25.janvārī, no plkst. 12:00 līdz 15:00 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejā visi interesenti tiek aicināti piedalīties Radošās svētdienas nodarbībā par lietišķās mākslas tēmu. Īpaši gaidītas ģimenes ar bērniem.

Katrā cilRadošās svētdienas nodarbībā par lietišķās mākslas tēmuvēkā mīt maza vai liela mākslinieka gars. Atraisīt to, pārsteigt pašiem sevi un attīstīt radošo domāšanu ikvienu interesentu aicina Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs reizi mēnesī notiekošajās Radošajās svētdienās.

Latviešu klasiskā modernisma pārstāvju Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas daiļrades lauks bija visai plašs - glezniecība, grafika, grāmatu ilustrācija. Lietišķā māksla bija nozīmīga individuālā talanta izpausmes forma abiem māksliniekiem, un tā rezultātā tapuši dažādu veidu porcelāna un mēbeļu apgleznojumi. Turklāt Romans Suta veidojis metus teātra izrāžu un kinofilmu vizuālajam noformējumam, iekārtojis interjerus, izstrādājis mēbeļu dizainu un darbojies mākslas kritikā.

Lietišķu priekšmetu dekoratīvās noformēšanas jomā tiek lietots jēdziens ornaments, ar ko aicināsim iepazīties šajā Radošajā svētdienā 25.janvārī, kad, kā paraugus izmantojot abu autoru lietišķās mākslas darbus un skices, ikvienam būs iespēja izmēģināt ornamenta pielietošanu praksē.

Dalībniekiem līdzi jāņem krāsainie flomāsteri.

Nākamā Radošā svētdiena notiks 2009.gada 1.martā.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties