Vairā kā 100 mazo mākslinieku sveiks māmiņas Mīļkoncertā

Maija Straupmane, 06.05.2009., 17:10

Mātes dienā, 10. maijā, no plkst. 14:00 līdz 16:00 visas māmiņas sagaidīs īpašs "Mīļkoncerts" tirdzniecības centrā "Mols", ko māmiņām un viņu ģimenēm būs sarūpējis TV raidījums un vecāku apvienība "Māmiņu klubs" un vairāk kā 100 mazo dejotāju un dziedātāju.

Pasākumā apmeklētāji varēs apgūt tradicionālās šūpuļdziesmas, kā arī redzēt mazuļu modes skati un mīļlietiņu izstādi.

"Mātes diena ir īpaši svētki, kuru laikā svarīgi likt visām māmiņām justies īpaši. Tieši tāpēc mēs t/c "Mols" atzīmēsim arī šos svētkus, cenšoties parādīt gan to tradīcijas, gan citas interesantas lietas visai ģimenei. Arī mazajiem māksliniekiem šis pasākums noteikti būs liels un saviļņojošs notikums," stāsta Zita Siliņa, tirdzniecības centra "Mols" direktore.

Mīļkoncertā piedalīsies bērnu vokālais ansamblis "Dzeguzīte", "Aprīļa pilieni", zēnu koris "Auseklītis". Savukārt ar dejām skatītājus priecēs tautas deju ansamblis "Dzintariņš" un "Dzirkstelīte". Paši mazākie pasākuma apmeklētāji brīvajā mikrafonā varēs sveikt māmiņas ar novēlējumiem un dzejolīšiem.

Tautas šūpuļdziesmas apmeklētājiem mācīs folkloras kopa "Grodi" un "Iļinskaja pjatnica". Kopā ar šīm folkloras kopām un "Huggies" atbalstu "Māmiņu klubs" ir izdevis arī Šūpuļdziesmu DVD karaoke. Lai māmiņām šis pasākums sagādātu jaukas atmiņas, darbosies īpašs foto salons, kurā māmiņas kopā ar bērniem varēs nofotografēties un iegūt bildes piemiņai.

Apmeklētāji varēs apskatīt arī mazuļu Mīļlietiņu izstādi, savukārt tie bērni, kas atnesīs parādīt citiem savu mīļlietiņu, saņems balvas. Savukārt ar jaunākajām aktualitātēm skatītājus iepazīstinās mazuļu modes skate.

Arī uz šo pasākumu apmeklētāji varēs izmantot bezmaksas autobusu, kas kursē no Strēlnieku laukuma plkst. 11:00, 12:00 un 13:00, no Brīvības pieminekļa plkst. 11:15, 12:15 un 13:15, un no viesnīcas Avalon (13. janvāra iela) plkst. 11:25; 12:25 un 13:25.


Par t/c Mols
T/c Mols savu darbību sāka 1998.gadā un ir tradīcijām bagātākais tirdzniecības centrs Latvijā. Tirdzniecības centrā darbojas 140 veikali. Kopš pērnā gada t/c MOLS modes veikaliem ir pievienojušies Eiropā pazīstamie zīmoli "Oxbow", "Pietro Filipi", kas ir vienīgie tāda veida veikali Latvijā, kā arī veikals "Paola Prata" un restorāns "Cafe & Restaurant Fazer", apavu veikals "Clarks", veikals "Fratelli", "Moscoso", "Veselības Pasaule", "Video Planēta", "Lattelekom"; vienīgais kosmētikas"Enprani" veikals Latvijā.
SIA Tirdzniecības centrs "Mols" ir viens no pieciem Galactico tirdzniecības centriem. Grupā ietilpst t/p Alfa, Galerija Centrs, t/c Origo un t/c Dole.

 


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties