LU studentu jauno studiju gadu sāks ar Aristoteļa svētkiem

Mārtiņš Lūsis, 27.08.2008., 05:08

Latvijas Universitātes Studentu padome 31.augustā rīko tradicionālos Universitātes jauno studentu sveikšanas svētkus „Aristotelis“.

To ietvaros notiks svinīgs vakara pasākums Doma laukumā, bet pēc tā sekos izklaidējošā daļa Spīķeros. Šogad tradicionālie Latvijas Universitātes jauno studentu svētki notiks jau 42.reizi.

Svētki iesāksies 31.augsutā plkst. 19:00 ar svinīgo daļu Doma laukumā. Tur pulcēsies visu Latvijas Universitātes (LU) 13 fakultāšu pirmā kursa studenti. Viņus sveiks LU rektors, prof. Mārcis Auziņš, Latvijas valsts, valdības un Rīgas domes augstas amatpersonas, fakultāšu dekāni, kā arī pats Aristotelis un vecāko kursu studenti. Doma laukumā jaunos studentus ar priekšnesumiem sveiks arī Universitātes radošie kolektīvi. - koris Juventus un TDA Dancis. Pēc svinīgās pasākuma daļas studenti dosies lāpu gājienā no Doma laukuma pa Vecrīgas ielām uz Alma Mater - LU galveno ēku Raiņa bulvārī 19.

LU jaunos studentu svētku „Aristotelis” otrā daļa sāksies plkst. 22:00, jaunajā pasākumu norises vietā „Spīķeri” (Maskavas ielā 6). Pasākuma galvenie viesi būs vācu elektronikas un sintīpopa grupa „De/Vision”. Muzikāli piesātinātā koncertā uzstāsies arī pašmāju grupas - „Tumsa”, „Dzelzs vilks” un „re:public”, kā arī šī gada maijā notikušā LU jauno mūzikas grupu konkursa uzvarētāja grupa „Green novice”. Klausītājiem būs iespēja baudīt arī 10 populāru dīdžeju performances tunelī, kas ved no Spīķeriem uz krastmalu pie Daugavas.

LU pirmo kursu studenti apmaiņā pret flaijeri biļetes varēs iegādāties par 3 Ls (flaijeri studenti saņems reģistrējoties studijām), savukārt pārējiem pasākuma apmeklētājiem biļetes cena 5 Ls. Uzrādot Hansabankas ISIC vai OPEN karti ieeja 3 Ls.

Jauno studentu svētku Aristotelis mērķis ir dot iespēju jaunajiem Latvijas Universitātes studentiem kopīgi iesākt savu studiju dzīvi un iepazīties ar pārējiem studentiem un universitātes vadību.

„Aristoteļa” organizēšanu atbalsta Latvijas Universitāte. Pasākuma sponsori ir Hansabanka, portāls salidzini.lv, Islande hotel, Sunset bar un restorāns Carpe Diem. Pasākuma informatīvie atbalstītāji ir portāls draugiem.lv un inbox.lv, laikraksts Diena un 5min, Latvijas radio un radio NABA, interneta vietne boot.lv, hc.lv un krabjiem.lv .


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Article Post sites permannet russiannewstoday.com scotlandnewstoday.com switzerlandnewstoday.com thedailymailnewstoday.com thedailytelegraphnewstoday.com Dont hesiate to contact us

DavidHiexy

All time cool 000*** lv.hc.lv

KvrqbXTCaR

Hello, It is with sad regret that after 12 years, LeadsMax.biz is shutting down. We have made all our databases available on our website. 25 Million companies 527 Million People LeadsMax.biz

Dino


ienāktreģistrēties