Studentu un pasniedzēju seminārs un diskusija

Liene Jakovļeva, 27.08.2008., 05:11

Tēlniecības kvadriennāle piedāvā Baltijas valstu Mākslas akadēmiju studentu un pasniedzēju semināru/diskusiju.

28. augustā plkst. 16.00 eksperimentālajā telpā „Rozā Māja”, kas būs uzstādīta Spīķeros, izglītības programmas JAUNĀ EIROPAS KULTŪRAS TELPA ietvaros notiks Baltijas valstu galvaspilsētu Viļņas, Tallinas un Latvijas Mākslas akadēmiju tēlniecības nodaļu studentu un pasniedzēju seminārs/diskusija Tēlniecība kustībā (Sculpture Moving).

Tēlniecības kvadriennāles norises vieta ir Rīga, tāpēc seminārā/diskusijā pastiprināta uzmanība tiks pievērsta Baltijas valstu reģionam. Dienu pirms Tēlniecības kvadriennāles RĪGA 2008 - VAIRĀKUMA DIKTATŪRA atklāšanas notiks diskusija par tēlniecības jēdzienu jaunās mākslinieku paaudzes skatījumā.

Šī pasākuma pamatiecere ir viedokļu apmaiņa, kontaktu dibināšana, iepazīšanās ar mākslas augstskolām, kā arī tēlniecības kā mākslas veida un tā izpausmes attīstības un nākotnes apzināšanās, kas tiks skatīta Baltijas valstu kontekstā.

Pasākuma ietvaros laikā no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 katra augstskola prezentēs studentu darbu fotogrāfijas un sniegs dažāda veida informāciju par tēlniecības nodaļām savās augstskolās. Prezentāciju ietvaros paredzētas diskusijas.

Tēlniecības kvadriennāle RĪGA 2008 - VAIRĀKUMA DIKTATŪRA tiks atklāta 29. augustā plkst. 18.00 eksperimentālajā telpā „Rozā Māja”. Kvadriennāles izstādē Rīgas publiskajā telpā līdz 10. oktobrim būs skatāmi 15 starptautiski pazīstamu mākslinieku darbi.

Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Latvijas Mākslas akadēmija.

Tēlniecības kvadriennāli RĪGA 2008 rīko Mākslas menedžmenta un informācijas centrs (MMIC) sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju, Rīgas domi un Rīgas Latgales priekšpilsētas izpilddirekciju. Projektu finansē Eiropas Savienības programma “Kultūra”.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties