Latvijas Universitātes Studentu padome organizē Spēļu nakti

Ainārs Leijējs, LU SP Informācijas un sabiedrisko attiecību komisijas vadītājs, 02.03.2009., 12:29

Latvijas Universitātes Studentu padomes (LU SP) Kultūras un sporta komisija 5.martā 19:00 Vēstures un filozofijas fakultātē (Brīvības bulvārī 32) rīko Intelektuālo Spēļu nakti, kurā LU studentiem būs lieliska iespēja uzspēlēt dažādas galda spēles, kā arī piedalīties enerģiskākās aktivitātēs.

LU Spēļu NaktsLai arī šī gada otrais mēnesis jau gandrīz aizvadīts, tomēr akadēmiskā gada semestris nesen kā sācies, tāpēc studenti tikai sākuši tā nopietni atkal iejusties ikdienas lekciju un semināru grafikos. Tāpēc mēs, LU SP, vēlamies mūsu studentiem palīdzēt ātrāk iejusties studiju procesa ikdienā un piedāvāt viņiem iespēju iepazīt citu fakultāšu studentus un atpūsties foršā kompānijā.

Pasākumā gaidāmas gan jau pazīstamas un iemīļotas spēles, gan arī pavisam neparastas, kuras iespējams gadīsies uzspēlēt pirmo reizi, piemēram, Kas Tavā somā? Nebeidzamā tiesas sēde, Ģeogrāfiskā spēle, Tortuga, Latvijas spēle, Zābaka mešana mērķī, Twister, kā arī dažādas viktorīnas un citas spēles mūzikas pavadījumā, kas ļaus jums ne tikai iekustināt savas pelēkās smadzeņu šūniņas, bet arī iekustināt pašiem sevi uz deju grīdas. Visi kopā minēsim, spēlēsim un priecāsimies līdz pusnaktij, kad mājās varēs nokļūt ar pēdējo sabiedrisko transportu.

Cik tas maksā? Tā kā arī mēs esam studenti, tad šajā pasākumā ieejas maksas nav, līdzi jāņem vienīgi groziņš un kāds tīri simbolisks našķis, ko ziedot kopējam balvu fondam!


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Padalies priekā
Γεια σου, ήθελα να μάθω την τιμή σας.

Robertunsab

Очаровательная девушка сойдется джентельмена для прогулок унтер луной, телеграм @wanowes

Kennethjat

Прелестная девушка повстречается джентельмена чтобы прогулок под луной, телеграм @wanowes

KennethTem


ienāktreģistrēties