Studentu kluba foto konkurss

Anita Alksne, 15.02.2007., 13:51

Mīlīši, vai atcerieties tās bērnības bildes – ar garajām biželēm, īsajiem šortiem, nošļukušajām zeķbiksēm, smieklīgajām sejas izteiksmēm? Šo sarakstu var turpināt un turpināt... Tagad tās cilājot, plats smaids sejā garantēts. Arī mēs gribam atcerēties to, kāds Studentu klubs bija savā bērnībā un tīņa gados, kādi ir bijuši šie 18 gadi kluba dzīvē! Tieši tā, jaukie ballētāji, Studentu klubs šogad kļūst pilngadīgs!

Tad nu tā – pārcilājiet foto albūmus, izprašņājiet vecākus un citus, kas te ballējušies, ja Jūsu rīcībā nonāk kādi foto materiāli no kluba bērnības dienām vai tīņa gadiem, būsim ļoti priecīgi un pateicīgi, ja nogādāsiet tos mums, Studentu klubā – elektroniskā formātā, ar Latvijas pasta starpniecību, pasta baložiem vai jebkādā citā Jums ērtā un mūs sasniedzošā veidā (mūsu pasta adrese – Kr. Barona 1, Rīga, LV-1050; e-pasta adrese – info@studentuklubs.lv )!


Kopā veidosim Studentu kluba albūmu un priecāsimies par izstādi, par bildēm, kādi bijām un esam! Aktīvistus un interesantāko bilžu autorus gaida pārsteiguma balvas!

Jau iepriekš pateicoties par jūsu atsaucību un aktivitāti,
Jūsu Studentu klubs!


1 komentārs Komentēšana pieejama visiem.
mila (hiltone3@inbox.lv), 26.06.2007. 21:38:53 (ip:81.198.22.219)
Komentāra reitings: 0

Komentāru nav!

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
porn videos

Effie

www.topshelftrailers.com

Lenore

Ad futuram memoriam — На долгую память.

psyxhert


ienāktreģistrēties