Starts laikmetīgajā mākslā

Eva Rotčenkova, 06.02.2009., 14:23

2009.gada 12.februārī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā sākas jauna izglītības programma – Starts laikmetīgajā mākslā.

MākslStarts laikmetīgajā mākslāas cienītāji un interesenti tiek aicināti piedalīties intelektuālajās un radošajās praksēs, kuras norisināsies aktuālajās izstādēs LNMM izstāžu zālē Arsenāls Torņa ielā 1.

Pasaules pētījumu praksē ir pierādīts, ka cilvēki daudz labāk iegaumē mācīto, ja paši aktīvi iesaistās procesā, sarunājoties, uzdodot jautājumus un debatējot par tiem. Ar 2009.gadu Latvijas Nacionālais mākslas muzejs piedāvā jaunu diskusiju veida izglītības programmu laikmetīgās mākslas izstādēs, kas notiek LNMM izstāžu zālē Arsenāls, – Starts laikmetīgajā mākslā. Programmas mērķis ir palīdzēt interesentiem izprast laikmetīgās mākslas valodu, aprakstīt, analizēt un interpretēt vizuālu attēlu, attīstīt mākslas darba novērtēšanas kritērijus, balstoties uz pašu izjūtām un zināšanām, atzīstot un stimulējot individuālo iztēli, veicināt tematisko diskusiju veidošanos grupas ietvaros.

Starts laikmetīgajā mākslā ir trīs nodarbību kurss vienai grupai, kuras dalībnieki reizi nedēļā satiekas konkrētajā izstādē: divās nodarbībās notiek laikmetīgās mākslas parādību apspriešana, pēdējā kopā sanākšanas reizē katram ir iespēja pašam radīt mākslas darbu zīmējot.

2009.gadā tiek organizētas četras grupas. Nodarbības notiks atbilstoši sastādītajam grafikam un skars tēmas, kas būs atspoguļotas attiecīgajās izstādēs. Tiks apskatīti dažādi mūsdienu mākslas mediji: glezniecība, tēlniecība, grafika, instalācija, video, fotogrāfija kā latviešu, tā arī ārzemju autoru darbos. Nodarbības vada muzeja mākslas zinātnieki, laikmetīgās mākslas speciālisti.
 


2 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
snjik snjak, 08.02.2009. 17:23:11 (ip:94.100.9.52)
Komentāra reitings: 0

tas taču maksā?

tumshmate, 10.02.2009. 11:04:32
Komentāra reitings: 0

mja domaju, ka gan tas maksa ka jau maksla... laikmetiga maksla varetu but diezgan aizraujosha, bet nav mans tips....:)

Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Padalies priekā
дизайн человека рассчитать онлайн

Cathern

дизайн человека бесплатно

Russel

Хотите увеличить свою зарплату? Купите диплом о высшем образовании Купить диплом о высшем образовании <a href=dipls-w.ru>dipls-w.ru</a> .

diplom_gnMt


ienāktreģistrēties