Starptautiskajai Ūdens dienai veltītas nodarbības Latvijas Dabas muzejā

Līva Sarma, 06.03.2008., 12:44

Atzīmējot Starptautisko Ūdens dienu, Latvijas Dabas muzejs no 10. līdz 21. martam aicina 4.-6. klašu skolēnus piedalīties interaktīvā nodarbībā „Ūdens - dzīvības pamats”.

Nodarbības “Ūdens - dzīvības pamats” ietvaros varēs uzzināt par ūdens nozīmi dabā un cilvēku dzīvē, ūdens riņķojumu, saldūdens patēriņu un taupīšanu. Būs iespēja noskaidrot kā ar vienkāršām metodēm noteikt ūdens piesārņojuma pakāpi. Nodarbības apmeklēt skolēni varēs no 10. līdz 21. martam katru dienu (arī pirmdienās un otrdienās), iepriekš piesakot apmeklējumu pa telefonu 67356051.

Ūdens diena ik gadu 22. martā tiek atzīmēta visā pasaulē, tostarp arī Latvijā, lai atgādinātu par ūdens neaizstājamo nozīmi cilvēka dzīvē. Okeāni, jūras, virszemes un pazemes ūdeņi klāj 71% Zemes virsmas, taču saldūdens no visiem ūdeņiem ir tikai 2,8%. Tikai aptuveni 1% no saldūdens ir gruntsūdens, upju, ezeru un strautu ūdens, kas nodrošina cilvēku, citu dzīvo būtņu un augu eksistenci.

Starptautiskajai Ūdens dienai veltītās nodarbības notiks Starptautiskā Planētas Zeme gada ietvaros. Visa gada garumā Latvijas Dabas muzejā notiks dažādas aktivitātes un pasākumi par Zemes resursiem un to saglabāšanu nākamajām paaudzēm.

Sekojiet līdzi informācijai par nākamajām aktivitātēm Latvijas Dabas muzeja mājas lapā www.dabasmuzejs.gov.lv


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Cool, I've been looking for this one for a long time

StevenLig

Sawubona, bengifuna ukwazi intengo yakho.

RobertSax

6Porno

Alena


ienāktreģistrēties