Septembrī notiks starptautiskās sporta deju sacensības "Riga Open 2007"

Jānis Penka, 14.08.2007., 12:54

Rihtera deju skola un mūzikas kompānija "Platforma Records" sadarbībā ar Rīgas domi 29. un 30.septembrī izstāžu centrā “Ķīpsala” organizē IX starptautiskās sporta deju sacensības "Riga Open 2007".

“Riga Open 2007” ir Starptautiskās Sporta deju federācijas reitinga sacensības Latvijā, kuras norisināsies pieaugušo, jauniešu un junioru vecuma grupās Standarta un Latīņamerikas deju programmās. Plānots, ka kopumā sacensībās piedalīsies 500 dejotāju pāri no 15 valstīm, kurus vērtēs starptautiska tiesnešu kolēģija.

Pasākuma norisi atklāj Rihtera deju skolas vadītājs Imants Rihters: “Šīs sacensības esam iecerējuši kā sporta dejas to visaugstākajā izpausmes formā, ko nodrošinās daudzkārtēju pasaules un Eiropas čempionu līdzdalība Formācijas dejās (“Žuvedra”, Lietuva), Standarta dejās (Paolo Bosco un Silvia Pitton, Itālija) un Latīņamerikas dejās (Peter Stokkebroe un Kristina Juel-Stokkebroe, Dānija). Vēlamies Latvijas skatītājiem parādīt pasaules izcilākos sporta deju pārus. Pasākuma kulminācijai iecerēts Pasaules čempionu Standarta dejās un Pasaules čempionu Latīņamerikas dejās “šovs - duelis”, kurā dejotāji divu vakaru garumā cīnīsies par skatītāju simpātijas balvu. Pārsteigumus gatavo arī populārā šova “Dejo ar zvaigzni” dalībnieki!”

Pasākumu atklās Eiropas 2006. gada grupu (formācijas) deju čempioni Latīņamerikas dejās “Žuvedra” no Lietuvas, iezīmējot savienojumu no tautiskā caur mūsdienīgo uz sporta dejām.

Sacensību rīta un dienas seansos risināsies priekšsacīkstes un finālsacensības jauniešu un junioru grupās. Vakara seansos skatītāji varēs vērot Starptautiskās Sporta deju federācijas Reitinga sacensību pusfinālus un finālus, kā arī plašu deju demonstrējumu programmu, kurā piedalīsies labāko Rīgas deju skolu dejotāji, šova “Dejo ar zvaigzni” laureāti un citi viesmākslinieki. Svētdien skatītājus un dejotājus priecēs Jelgavas bigbends Raita Ašmaņa vadībā.

Sacensību “Riga Open 2007” organizatori - Rihtera deju skola - ir viens no vadošajiem un vecākajiem sporta deju centriem Latvijā. Starptautiski atzītie deju speciālisti Imants Rihters ar dzīvesbiedri Ligitu Rihteri to vada jau 16 gadus.

Sacensību “Riga Open 2007” televīzijas ierakstu piedāvās LNT.


0 komentāri Komentēšana pieejama visiem.
Komentāra pievienošana

Ar * atzīmētie lauciņi ir jāaizpilda obligāti.

atpakaļ uz ziņu sarakstu

Reklāma
Padalies priekā
Попробуйте обратиться к Mihaylov digital, их основная сфера это seo в гугл, а также контекстная реклама...

Davidmup

All time cool 000*** hc.lv

yjapoGgZdk

হাই, আমি আপনার মূল্য জানতে চেয়েছিলাম.

LeoSax


ienāktreģistrēties